Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A halálközeli élményeket...

A halálközeli élményeket figyelembe véve melyik vallást érzitek legközelebb a valósághoz?

Figyelt kérdés

Kérlek indokoljátok is meg, hogy miért az adott vallásra szavaztatok.

Továbbá a Bibliát olvasva a kereszténység egyértelműen a tudat megszűnését írja a halállal. És a feltámadással folytatódik esetlegesen az élet. A kérdés csak az: aki hamvasztva van, akkor már nem élne tovább?

Várom az értelmes válaszokat, köszönöm!


36/F



2022. jan. 23. 03:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem szavaztam.

Nekem már volt halálközeli élményem. Voltam a mennyországba. Egy földi vallásnak sincs halvány gőze se a valóságról. Mind végtelen távol áll tőle, istentől.

2022. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
11. 6-os vagyok. Örülök, hogy van más is akit tudja mi is a végső valóság.
2022. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 SZücsöm ***** válasza:
68%

10 Aki hallucinál ezáltal az érzékszervei kiesnek a pikszisből és nyugalmi kb "szedált" állapotba kerül na az a legkevésbé képes a túlélésre. Önvédelem, és menekülés kilőve.


Amúgy nem az általam leírt állítás nem saját kútfőből fogant.

Az általad linkelt írásokban viszont nem tudom hányszor olvastam AZ "ez csak egy elmélet" és az "Egyes orvosok úgy gondolják" kifejezéseket tehát nem értem miért linkelted őket.


Hisz: 1. Bizonyítéknak nem számít az "Egyes orvosok úgy gondolják".

2. Én nem állítottam semmit csak azt írtam le hogy egyes orvosok,kutatók szintén mit GONDOLNAK. És az hogy "Egyes orvosok úgy gondolják" ahogy az általad linkelt "cikkekben" meg van fogalmazva, az nem cáfolja azt az állításom hogy mások pedig másképpen gondolják: tehát a csak nekedezést még mindig nem értem.


És nem nem állítok semmit, mert én is ismerem a másik oldal véleményét is.

Ha nekik van igazuk akkor a 6 os által említett " hozzá képest bármely földi boldogság egy nulla" állítása könnyen előidézhető kémiai vegyületekkel.

Konkrétan ismerek olyan állítást hogy (ha jól emlékszem) LSD használó ember aki már esett át HK élményen azt állította hogy 1 tripp-je során ugyan azt a szeretetet érezte mint a HKÉ-nél.

Továbbá a testen kívüli élmény is előidézhető drogokkal és az agy fizikai stimulálásával.


Csakhogy ezekből nem következik az hogy a lélek nem létezik. Egyértelmű hogy egy fizikai világban minden fizikai jelenségnek fizikai folyamatai (ezáltal biológiai/kémiai) is lesznek.

2022. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiket szögesen távol tőle az említettek közül!


Ugyan az a szándékos agymosás mindegyik csak más köntösben. A forrás és a kivitel, cél ugyan az csak más köntösben. Hazugságokat lehet csak mindegyikből tanulni és tudatos félrevezetés amit állítanak. Engedelmessé tegyen, leverje az ellenállást benned és egy kizsákmányolható báb legyél ez a közös céljuk.

2022. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A sámánizmust.

Ők azt sem tudják, mi az a 'halálközeli élmény'.

2022. febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15 ???


Jó nagy tudással rendelkezel a sámánizmus téren...


Ha egy ateista is hallott róla, tudja hogy van valami ennek nevetett fszom, akkor szerinted egy lényegében meglepően öreg, elmúlt világvallás(Afrika, Európa, Ázsia, Amerika), nem rendelkezik ezzel? A halál közeli élménnyel?


Legalább gondolnád végig, vagy néznél utána....

2022. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!