Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a magyarázata annak, ha...

Mi a magyarázata annak, ha valaki ebben az életében nem találkozhat az ikerlángjával (vagy lélektárs vagy duál nem tudom pontosan melyik, de valamelyik igen)?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 14:36
A kérdező szavazást indított:
nem voltak elég fejlettek a találkozásra, máshol kellett tapasztalatot szerezniük, talán majd egy másik életben találkoznak
túl fejlettek már, ilyen esetben általában mindkét fél földi nézőpontból "fiatalon" elmegy és az egyik bevárja a másikat ahol aztán egyesülnek
egyszerűen csak máshol kellett tapasztalatot szerezniük most
attól még ugyanúgy vele van lélekben és lehet ez a feladat most
lehet hogy nem ő volt az ikerláng
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Több oka is lehet:

- rosszul, rossz helyen kereste,

- találkozott, csak egyszerűen nem ismerték fel egymást,

- negatív energiájával az ikerláng megakadályozta a találkozást/felismerést,

- nem létezik ikerláng.

2022. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyik fél már meghalt és teljesen más életet élt jó messze a másik féltől, aztán tragikus módon meghalt, a másik fél halála után 7 évvel szerzett tudomást róla de felismerte csak későn
2022. jan. 28. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert mondjuk baromság és nincsen semmilyen hozzárendelt társ alapból. És sokan vannak ezen felül akik kivitelükből adódoan nem is alkalmassak harmónikus kapcsolatok fenntartására. Sokaknak ha lenyomsz egy ilyen ezós dumát már mondjuk úgy hogy a lehetséges párok küzül számára kiszonáltad magad. Illetve az emberek válogatnak, egy semmire való igénytelen putris valaki hasonló színvonalat kap maga mellé!
2022. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ikerláng szerintem olyan ember akivel így vagy úgy, de találkozunk kell.

Ha már 7 éve halott mire te erre rájöttél akkor nem ő volt az.

2022. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1., 2., 3., és néha 4.

Én és a szerelmem a 2. kategóriába esünk.


4#, Miért kéne találkozni?

2022. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Mire lenne jó, ha nem találkoznánk?

Vagy tegyen elégedetté a tudat, hogy valahol a világban van ikerlángunk, de sosem ismerjük meg egymást? Egyáltalán nem értem.

Sőt tovább megyek.. honnan tudod, hogy ikerláng akit nem ismersz, sose láttál?

Nem akarok teljesen elvont irányba elmenni, de nem értem a "miért kéne találkozni" kérdést.

2022. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!