Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezek közül a férfiak közül ki...

Ezek közül a férfiak közül ki lehetett az én ikerlángom?

Figyelt kérdés

Csak akkor olvasd tovább ha hiszel ilyesmiben, máskülönben ne pazaroljuk egymás idejét.. 🙂


——


25 éves nő vagyok és 4 jelentős férfi volt eddig az életemben:


Az elsőt 17 évesen ismertem meg, egy osztályba kerültem vele gimi harmadikban. Mivel elég “menő” srácnak számított ezért rövid időn belül beleszerettem de engem az osztályban meg a suliban mindenki hülyének tartott, ő tett utalásokat arra hogy jól nézek ki de kapcsolatot vagy komolyat sose akart volna szerintem tőlem meg közben más lánnyal is összejött. Gimis kis dolgok voltak még ezek… de 2014 nyarán végül együtt iszogattunk és ő vette nekem el. Aztán 2015-ben összejött nagyon komolyan mással meg én is, elballagtunk és ma már nem vonz egyáltalán. Nem akarnék ma már tőle semmit még ha ő akarná akkor se, valahogy úgy elmúlt bennem ez a dolog.


A második az az első komoly kapcsolatom volt 2015- nem voltam belé szerelmes igazán soha de nagyon sok évet együtt töltöttünk. Első egy két év jó volt. Nyugis kapcsolat volt de voltak olyan szokásai amik engem nagyon zavartak mert nekem van egy azzal kapcsolatos fóbiám és ezt már nem bírtam nézni, plusz sokszor olyan dolgokról beszélt amik engem nagyon feszélyeztek, jogosan, mert azok nem normális témák. Plusz az anyjával utáltuk egymást, én is őt úgyhogy 4 évig tartott ez a dolog és vége lett. Hatalmas szabadságérzést és löket szerű megkönnyebbülést, jót éreztem amikor végleg szakítottunk, pedig előtte egy évvel még ragaszkodtam hozzá úgy hogy sírtam amikor szakítani akart. De akkor… 3 hónapig olyan szabadságérzésem volt hogy csak na. Ritkán még keressük egymást chaten nagyritkán de az már semmi.


2019- összejöttem azzal aki már évek óta a háttérben volt. Elfogadja a kis dolgaimat, nagyon hasonló a világnézetünk, hajszínűnk, szemszínünk. Még az olyan véleményeink is egyeznek amiket a társadalom kivetne mert egy átlagember számára felháborító ( pl mit kellene csinálni a biciklisekkel) de mi ilyesmi témákról egyet és ugyanazt gondoljuk és simán beszélünk is róla egymás között. Hasonló az érdeklődési körünk is. Viszont elnyom és leural engem. Sok a konfliktus, gyakoriak a letiltogatások, mosolyszünetek, összeveszések. De mindig kibékülünk! Olyan mintha tükröt tartana elém! Nagyon izgalmas vele kapcsolatban lenni. Jelenleg vele vagyok párkapcsolatban.


Aztán ez már nem párkapcsolat, de 2020 tavaszán tudomást szereztem egy férfiról aki külsőre semmiképp sem lett volna az esetem de valami úgy megfogott benne az első pillanattól hogy olyat én még nem tapasztaltam. Villámcsapásszerű “én már ismerlek és annyira szimpi vagy” érzés. Soha nem ismerhettem meg. 4000 km lett volna köztünk. 2013-ban elhunyt 26 évesen én 17 éves kislány voltam akkor és egészen 2020ig semmit nem is tudtam róla. Az érdeklődési körünk megegyezett volna, egy olyan pillanatban találtam rá amikor nem is számítottam volna erre. Hírhedt volt ő is ahogy én, megosztó személyiség, azonos érdeklődési kör, nagyon fehér bőrszín, + kilók, suta mozgás, láttam képeket a lakásáról és nagyon hasonlít az enyémre, láttam képeket arról hogy hogyan rakja le az evőeszközt kaja közben és ugyanúgy kitámasztotta a tányér szélére ahogy én.😲 Valami elemien vonz benne, pedig logikus szemmel nem egy vonzó ember. Mióta tudomást szereztem róla néha tapasztalok pozitív jeleket is, meg mintha jobban rendbejött volna az életem (mondjuk ez az elmúlt pár hónapban mintha alább hagyott volna). Azt tudom hogy mi már ebben az életben nem találkozhatunk.



Szóval ezek közül melyik?



2021. dec. 9. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Az első gimis “szerelem”
A második, akit elhagytál
Az akivel most vagy!
Az aki elhunyt és már nem ismerheted meg
Egyik se, az igazival majd később fogsz megismerkedni, ezek nem az igaziak csak tapasztalások!
Egyéb:
25 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem olvastam lol. Az egyik sem.
2021. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem ertem minek faradsz akkor… ne ide irj.
2021. dec. 9. 10:31
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Még nem találtad meg. A mostanit engedd el, mert sehova sem halad a kapcsolatotok.
2021. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudom elengedni de talán majd egyszer annak is eljön a természetes ideje. Köszönöm a normális valaszt
2021. dec. 9. 10:54
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha bármelyik is ikerlángod lenne, te is az lennél neki.

Márpedig akkor mindent elkövetne, hogy ez áttevődjön a gyakorlatba.

2021. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Esetleg az akivel most vagyok nem az?
2021. dec. 9. 12:34
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Kedves Kérdező!


Van sütőtök?

2021. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es, ha sütőtököt keresel, a piacra menj, ne ide :D


Kérdező: én egy picit rámeditáltam és intuitíve azjött fel, hogy ezek közül egyik sem, még később fog eljönni a "nagy Ő". Azonban sanszos, hogy a korábban elhunyt fickó hozzád fog leszületni gyerekként.


A mostani kapcsolat pedig méltatlan hozzád, totál gyerekes dolog az ilyen letiltogatás és egyéb játszmák. Ne vesztegesd rá az idődet!

2021. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8- nem ismertük egymást, nincs hozzá semmi közöm de valamiért mégis ennyire megérintett.
2021. dec. 9. 14:49
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Hidd el, annak, hogy ennyire megérintett, oka van. Nekem az jött fel, hogy egy lélekcsoportba tartoztok és lesz még dolgotok egymással. És valamiért folyamatosan ez jön, hogy a leendő gyermeked...
2021. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!