Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » És ha tényleg reinkarnáció?...

És ha tényleg reinkarnáció? Mit lehet kezdeni ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy nálam jóval idősebb nő, akinél néha szó szerint az az érzésem, hogy volt egy abortusza korábban és az a magzat én voltam. Biztos, hogy nem fogom szóvátenni, mert tudom én is, hogy hangzik ez. De maga az érzés nagyon fura. És különben is: tegyük fel, hogy igaz... azzal is mit lehetne kezdeni?
2022. máj. 24. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Semmit.

Nem is nagyon számít.

2022. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy megírom egy novellában.
2022. máj. 24. 11:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, arra mondjuk jó:D Sok sikert hozzá!
2022. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A világ a pusztulás felé halad. Mégis hová reinkarnálódnánk? Ha létezik a reink, az ugyanolyan félelmetes, mint a halál. Nem tudhatjuk hogy milyen családba születünk. Pedig az határozná meg az életünket. De az elsőnek igaza van. De ha nagyon tudni akarod, akkor keress egy szakembert, aki fel tudja tárni előző életeidet.
2022. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés te mit akarsz. Kezdj el meditálni, ha ezt a tapasztalatot meg akarod jobban érteni,vagy vegyél részt regressziós utazáson, bár akkor inkább a meditáció, nem biztos hogy aki azt mondja ért hozzá ért is, abból lehetne probléma, ha bizonyos részeid emlékeid stb felerősödnének, úgy hogy az elméd a lényeddel nem tudná megteremteni az egyensúlyt, mivel több információ jött,mint amit az elméd meg tud emészteni egy bizonyos idő alatt. De ezt csak akkor érdemes, ha a jelenlegi értelmezés számodra nem elegendő
2022. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azt ki lehetne puhatolózni, hogy volt-e az említett högylnek abortusza.

Mert ha nem, akkor kár meditálni meg "szak"embereket felkeresni, hisz fals érzésről van szó, egy abortuszt csak észrevett volna:D


De előbb írd meg a novellát, az érzésből többet lehet meríteni, mint az igazságból.

2022. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 csak kíváncsiság szintjén, te hogy puhatolnád ki? :D Mert nem vagyunk olyan viszonyban, hogy bármi ilyenről szót ejtsek :)
2022. máj. 24. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Erre nem sok esély van, mivel most is egyszerre éltek a világban. Az ujjá-születéshez ehhez általában több idő kell.
2022. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Megnéztem. Nem te voltál.
2022. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7, jogos:D Nyilván ha jó a viszony, akkor könnyebb, ha meg csak épphogy ismeritek egymást, az nem az igazi:D

Törd fel az EESZT-jét XD

2022. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!