Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meddig él a lélek?

Meddig él a lélek?

Figyelt kérdés
Mi lesz, ha senki nem drrrr szeretkezik?

2022. jún. 8. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Mi az a lélek?
2022. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos az emberi faj annál sokkal primitívebb minthogy felismerje hogy nem kellene szaporodni, ugyh attól ne félj hogy nem fognak ….ni.
2022. jún. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Én már gondoltam erre! Ha nem szülne senki, akkor az Istennek nem lenne kit kínoznia! De ő erre is gondolt! Ezért adta úgy, hogy az embereknek szükségük legyen a szexre! Nagyon alattomosan, mindent kitervelt! Mindent alaposan kifundált! A rohadék!
2022. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Egyetértek kettes! Az emberek túl önzők és túl primitívek! Kiábrándító, de tény, sokan, sőt szinte minden nő önzőségből szül! Azért teszik mert a baba rájuk van utalva, az anyjukra! És ezt élvezik a nők. Így pótolják a szeretethiányukat, mert a gyerek szereti az anyját. Önzőség! Nem tudják mivel kitölteni az életüket, ez a másik ok. Unatkoznak! És nincs tehetségük semmihez! Mi a legkönnyebb az egész világon? Szülni!
2022. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
62%

" Ezért adta úgy, hogy az embereknek szükségük legyen a szexre! Nagyon alattomosan, mindent kitervelt! Mindent alaposan kifundált! A rohadék!"


Heeee? Ezt nagyon egyszerűen kitudod játszani, ha kiherélteted magadat! Szívesen a tippet!

2022. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagyok te ostoba! Nő vagyok!
2022. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
23%
5. Amúgy igazad van! Habár nő vagyok, de ha én lennék hatalmon első dolgom lenne, amit írtál. Rosszabb lennék, mint Hitler volt! Ez biztos! Védeném az állatokat. Halálra ítélném az állatkínzókat. Rengeteg dolgom lenne. Börtönbüntetést adnék azoknak, akik verbálisan bántanak ártatlanokat. Vírusokat engednék ki az emberiségre! Kegyetlen lennék.
2022. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kedves 7/7: Látom te még sokáig fogod élvezni ennek a földi világnak a vendégszeretetét. Azokból amit írtál... jó tanulást kívánok a következő háromszázezer évre... :)
2022. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik lélek és semmilyen természetfeletti dolog és varázslás sem.
2022. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Drrrrrrrr
2022. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!