Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az újra le születést a Földre,...

Az újra le születést a Földre, ki dönti el?

Figyelt kérdés
Maga a lélek szabad akarata, vagy a Teremtő "parancsa"?

2022. jún. 19. 16:21
A kérdező szavazást indított:
A lélek dönt
A Teremtő dönt
11 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyfajta erő aminek alárendeli magát a lélek.

Olyan mintha vákuumba lenne, és húzza lefelé.a felette álló szellemi lények a karmáját is összeállítják, amivel tisztában lesz, majd születése után megkezdi a sokadik földi életét.

2022. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Grimfox ***** válasza:
76%
Igazából nem egy tudatos döntés eredménye, hanem a korábbi élet(ei)d következménye. A lélek nem dönt róla, az isten pedig csak a szellemi törvényt hozta létre, ami ezt az ok-okozati rendszert működteti, közvetlenül nem szól bele.
2022. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Én
2022. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A lelkek sok eltérő helyről származnak, és sok eltérő szinten vannak.

Vannak akiknek a karmikus leszületése automatikus, vannak akiknek összeállítják a programot, vannak akik maguknak válasszák, vannak akik már csak akkor születnek le ha akarnak,vagy csak egy rövid időre valamit segíteni átélni, vannak akik több inkarnációban is vannak egyidejűleg, szóval van választék bőven

2022. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Közösen döntik el, a többi lélekkel együtt. A karma egy fontos szempont újjászületésnél,de ugyanúgy a benned kapcsolatos vágyak is azok. De a legfontosabb, hogy,növelhesd a tudatossági szintedet. Az, hogy egy léleknek nem lehet beleszólása az alacsonyabb tudatossági szintein, az ebben a formában nem igaz,pontosan azért nem tudod megtervezni még egyedül a fizikai életed, mert a tudatossági szinted alacsony,így lényegében más lelkek segítségére vagy utalva, ettől függetlenül van beleszólásod, nem az van, mint itt egy olyan közösségben, ahol kizárólag saját gondolataikat hallják meg,a fizikai én tesz igazából felszínessé. A meditáció a lélek tudatossági szintjét növeli,nem az elme tudatossági szintje nő. És ez a tapasztalat bármelyik használt testedre hatással lesz. Megvilágosodottként, ha újra akarsz születni segítőként, egyedül fogod megtervezni és sokkal gyorsabban fogsz tudni inkarnálódni,mivel előző életeid következtében nem lesz kiégés,és más lelkekre való ráutaltság.
2022. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
#2 Isten nem működtet semmiféle ok-okozati rendszert,az a mátrix része..
2022. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Hamuba sült baromság az egész. Semmiféle bizonyíték sincs ilyenre és ellent mond a józan észnek.
2022. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Már kezdtem örülni,hogy végre egy spirituális kérdésbe nem kapaszkodnak bele az ateisták,de sajnos tévedtem.

Nagyobbrészt egyetértek az előttem szolokkal,a lélek és felsőbb hatalmak közösen döntik el a következő élet helyszínét és feladatait, attól függően, éppen milyen tapasztalatot szeretne szerezni az adott lélek,mi szükséges ahhoz, hogy a kívánt fejlődést elérje.

2022. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó és ezt miből gondolod? Hogyan tudnád megcáfolni hogy nem Süsü a sárkány és az érmelléki kuglófember dönti el ki hova születik?
2022. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Ahogyan Isten létét vagy nemlétét sem tudjuk tudományosan bizonyítani, úgy ezt sem lehet.

Marad a hit kérdése,mindenki döntse el,miben hisz. Nekem ez tűnik logikusnak,mondjuk azt, hogy ez az én személyes véleményem, semmiféleképpen sem akarok kinyilatkoztatásokat tenni, spirituális tanítóktól ezt olvastam.

Lehet hinni abban hogy az állatvilágbol emelkedtunk ki vagy egy teremtő létezésében,mindenki döntsön saját belátása szerint.

2022. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!