Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha előző életemben öngyilkos...

Ha előző életemben öngyilkos lettem, akkor ledolgozhatom az összes rossz karmámat most, ebben az életben?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy vannak nagyon furcsa emlékeim a semmiből meg fura álmaim is szoktak lenni. Megyek majd utaztatásra, de van egy sejtésem..

Ha ezt előző életemben megtettem, akkor azzal nagyon rosszat okoztam akkor?

A mostani életemben is jelen van az öngyilkos hajlam. Betegen születtem. Borasztó gyerekkorom volt. A környezetem kihasznál. Közben a testemből élek. Beteg emberek vesznek körül sajnos, nekik is nagyon sok bajuk van ott benn. És nekem is . A társadalom nem igazán fogad el. De pont a környezetem miatt nem bírok az lenni, mert hogy akkor mi lenne velük. nem akarom hogy ekkora fájdalmat érezzenek. Ez is egy ilyen gát féleség.... és még nem írtam le mindent.


Nos.


Ha mindezek ellenére végigviszem ezt az életet és nem leszek öngyilkos hanem meg várom míg természetes úton el ragad valami, azzal sokat fejlődhetek? Vagy ez nem attól függ?


Hogy fejlődhetnék nagyon sokat, hogy a következő életem már tényleg egy pozitív szintlépés legyen és ne ilyen szar mint a mostani?


Megyek majd utaztatásra is.


26/n

Szilvi



2022. júl. 20. 14:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha fát akarsz vágni, hogyan lenne lehetséges ez egy ceruzával? Eleve nem olyan volt a karmád amilyennek kéne lennie egy szuper élethez, és hogyan okulnál az előző életedben elkövetett öngyilkosságodból, ha az okozat egyéni lényegét nem érted meg? Csak a szenvedésben lehet előre haladni a tudatosságban,ha minden jó, akkor mi motiválna erre? Olyan ez, mintha mindenki ittas állapotban lenne, és amikor véletlen elesik, akkor veszi észre, hogy valami nem stimmel,elkezd a szenvedés hatására válaszok után kutatni, nem mindenki, valaki megragad abban az állapotban.
2022. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lettél öngyilkos. Ahhoz hogy valaki azt mondja hogy inkább kinyírom magamat minthogy így éljek, idáig süllyedjek ahhoz erő kell! Aki ebben bármi nemeset lát, meg hogy ez mekkora fejlődés, és haladás az mindent elmond magáról és én nem is sajnálnám ha következő életében ilyenek közé kerülne. Az ilyen történetek mindent elmondanak az ilyen szabad test és életválasztás tanokról és követőikről. Ezt a gyerekeinek is továbbadta tetszik vagy sem. Alkohol, drog, cigi, börtön, diliház lepukkant munkahelyeken nyomorogni a gyerekeire ilyen sors vár, ez kódolva van a neveltetésben és a génekben is! Ezzel a réteggel meg mindent meglehet tenni. Közel olyanok mint az agresszív agyatlan zombik, és aki akár egy munkásszálón találkozik ilyennel már azon egy életre szóló seb keletkezik, nem még aki köztük él!
2022. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
Az öngyilkosok MIND a startvonal mögül indulnak köv.életükben, és gyakran hozzák magukkal a negatív karmát. Azzal tudod ledolgozni,ha pont hogy élni szeretnél, és megtanulod elfogadni a jót és rosszat is.
2022. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot! Megállapítjak vallási hülyeségek alapján hogy működik a folyamat, és szentűl kijelentik hogy márpedig úgyvan. Mintha egy természeti folyamatban számítana és befolyásolná az emberi értékrend. A másik meg a züllést és szenvedést jóformán valami jó dolognak beállítani. A vallásban ahol ilyeneket tanítanak sincs minden rendben, ahol azokkal sem akik ezt komolyan gondolják, és még terjesztik is. Az emberi inteligenciáról ez sokmindent elmond!
2022. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Mi nem tetszik,hogy leírtam hogy az öngyi nem megoldás, és az a bünti, hogy eleve meg kell küzdeni szinte mindenért, hogy ledolgozd a karmád??Meg hogy maga az öngyilkosság hozza magával a negatív karmát?? Olyan nincs, hogy öngyi leszel,köv életbe meg megvilágosodsz es minden szipi szupi. Tanulás, és magasabb rezgés szintre jutás lenne a cél.
2022. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 amit kiforgatsz karmaként esztelen baromság és néphülyítés! Magasabb rezgés duma. Visszaböfögöd a mások által beléd súlykolt vallási baromságokat és még el is hiszed hogy szentűl igaz!💩


Természeti szempontból semmilyen bűnnek nem számít az öngyilkosság, ahogy a gyilkosság sem! Eszköz bizonyos célokért mindkettő, ahogy bizonyos szemszögből vannak negatív ugyan úgy nagyon is hogy vannak pozitív hatásaik is! És igen is nagyon sok esetben inkább a biztos halál mint a nyomor, és a béka segge alá süllyedés! És ezért ha kell ölni sem bűn hanem dicsőség! És nagyon is megvannak a negatív hatásai ha valaki erre nem képes. És bizony így mindent meglehet vele tenni!


Amúgy egy kutató mesélte aki több esetet vizsgált hogy akik hírtelen halnak meg azok kiskorukban még visszatudnak emlékezni dolgokra. Akik lassan természetesen nyúlnak ki azok nem!


A buddhizmusal, kereszténység és a társaival hatalmas probléma hogy egyoldalúan tömegesen kondicionáljátok rendszeres ismételgetéssel az embereket hogy hogyan kell látniuk dolgokat! A természet és a nyers valóság meg rohadtúl más dolgokat tanít mint ezek az emberi agymosó tanítások amik el akarják nyomni amit maga az ember tisztán tanúl a körülötte lévő világból!

2022. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

“És igen is nagyon sok esetben inkább a biztos halál mint a nyomor, és a béka segge alá süllyedés! És ezért ha kell ölni sem bűn hanem dicsőség!” —- Te jobb esetben csak szociopata vagy.

“Amúgy egy kutató mesélte aki több esetet vizsgált hogy akik hírtelen halnak meg azok kiskorukban még visszatudnak emlékezni dolgokra. Akik lassan természetesen nyúlnak ki azok nem!”—- netto baromság. Az hogy vissza tudsz e emlékezni attól függ , hogy hanyadik inkarnációd éled és milyen

minőségben.

“A buddhizmusal, kereszténység és a társaival hatalmas probléma hogy egyoldalúan tömegesen kondicionáljátok rendszeres ismételgetéssel az embereket hogy hogyan kell látniuk dolgokat! “—- akkor szerinted mi a helyes út? A materalizmus? Illetve miért mosod össze ezeket? Illetve miért gondolod, hogy -bárminemű isten nélkül- ,az hogy élsz, NEM egy kegyelmi állapot, egy lehetőség, …..amit nem lehet egy gyors döntéssel megszüntetni?

2022. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 A természedben, az életben általunk tapasztaltakkal ott vannak a nyers válaszok, és a valós tanítások. Az általad képviselt tanok, és emberi tanítások azon téren hogy erkölcsileg mi a jó semmi más mint ennek tudatos elnyomása, megmásítása, az ellenkezőjének beállítása olyan céllal hogy az emberből eszköz, engedelmes rabszolga legyen! Ezt ti folyamatos ismételgetéssel, kondicionállásal éritek el! És ebbe nem egy ember bolondúl bele, teszi tönkre az életét mert tudja hogy természetellenes! Az egyetlen amit csinálltok engedelmes kiszolgáltatott agymosott rabszolgát az emberekből, akik ennek hatására képtelenné válnak az önnálló gondolkodásra! Ezáltal tömegesen irányíthatóvá vállnak csordaként!
2022. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%
Nincs olyan, hogy előző élet, mivel lélek nem létezik. A tudat az nem más mint a neuronjainkban lejátszódó biokémiai reakciók összessége, meg ionok áramlása. A karma is ostobaság. És ön is ostoba.
2022. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
jól van 19-es ülj le magadnak, rohadtul rossz kategóriában jársz.
2022. júl. 21. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!