Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért vetkőzik valaki meztelen...

Miért vetkőzik valaki meztelenre és kezd el rohangálni egy erdőben az ayahuasca-tól?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az ayahuasca egyfajta megvilágosodás ital. Nem ad boldogságot. Nem olyan mint a kábítószer, nem szabadítja fel a boldogsághormonokat, csak azt a vegyületet szabadítja fel a DMT-t ami az álomban jelen van a szervezetben. Elvileg megnyitja a magasabb diemnziókat, az ember átélheti az élet értelmét. Betekintést ad a végső igazságba


Miért vetkőzik le ilyenkor egy magyar celeb és kezd el futkározni az erdőben? Mit láthatott? Mi van neki a túlvilágon? [link]


2022. aug. 6. 17:41
1 2 3
 1/22 Grimfox ***** válasza:
82%
Mert hallucinogén. A hallucináció egyénenként változik. Nála olyan hallucinációkat keltett, amik arra ösztönözték, hogy vetkőzzön le, és rohanjon az erdőbe. Vannak drogok, amiktől állati ösztönök szabadulnak fel, vagy egyenesen állatnak képzeli magát az illető. Előfordulhat, hogy ilyen élménye volt neki is.
2022. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkibol mast hoz ki mint a egtobb hallucinogen. De ezek szerint nem probaltad oket
2022. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta kígyókat látott mindenhol, azért futott el előlük.
2022. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
Honnan tudjatok hogy magától vetkőzött le? Kicsit gyanús a sztori…
2022. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Képzelt démonoktól kezdve minden jöhet, és ijesztő, hogy nem menekülhet előle, de megpróbálod, ettől csak még intenzívebb lesz és ijesztőbb.
2022. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy hallucinációik vannak, de az ayahuascáról van szó. Mi az amit hallucinálhattak a karmájukról? Ennyire rossz volt a kislány?
2022. aug. 6. 18:32
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha van olyan szer, amitől a karmádról tudsz hallucinálni, akkor mondd meg melyik és beveszem, hátha megvilágosodok végre hogy mi miért történik
2022. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon tulgondolod 😀 en mar probaltam azt is. Egy trip mint a tobbi
2022. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7 fentebb írtam


8 Mit láttál?

2022. aug. 6. 19:06
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
De akkor hogy merjem így ezek után meginni ezt ha valakinek ekkora baja lett belőle?
2022. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!