Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnácio vagy mennyország?

Reinkarnácio vagy mennyország?

Figyelt kérdés
Elöző életekbe valo utazást azt az agy generálja mivel szerintem amikor meghalunk lepereg elöttunk az életunk és azt az emléket az agy itt hadja a földön,magyarul amikor "utazunk" akkor ezeknek az emlékeknek az egyikét kifogja az agy és asaját magát oda képzeli.

2022. szept. 7. 15:35
A kérdező szavazást indított:
menyország,kifejtem,hogy miért
reinkarnácio, kifejtem , hogy miért
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Mivel semelyik sem létezik, ezért a valóságot választom.


Miért?

-Nem akarok visszajönni és szenvedni.

-Nem akarok örökké létezni, hogy égy istent dicsőítés minden szabad akarat nélkül.

2022. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
2, miután meghalsz égő vágyat érzel majd Istennel találkozni. Mindenáron látni akarod majd őt és az életed összes bűnét bánni fogod, ami ebben megakadályoz. Nem viccelek! Tapasztalatból írom
2022. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
64%
2.! Ezt a menyországból írtad?
2022. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
3, innen a Földről. Bűneim miatt a súlyom elnehezült és visszatértem a reinkarnációs ciklus révén
2022. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem bár a reinkarnációra látok nemi esélyt
2022. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

"Bűneim miatt a súlyom elnehezült"


A felfogásod nehezült el, ha ezt komolyan gondolod.

2022. szept. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Darius- ***** válasza:
91%

24 vagyok, de már sokan meghaltak körülöttem szeretteim, rokonok, élettárs. És az a baj, hogy sokan. Néha kimegyek éjjel a temetőbe. Várom, hogy megjelenjenek, hogy kapcsolatba lépjek legalább egyikükkel, mert nem találok más módot. El kéne engedni, de ez nem olyan könnyű, főleg felejteni nem. Egyszer láttam is a temetőben valamit, de az nem a gyerekem anyja volt, mert éppen az ő sírjánál voltam akkor. Éreztem, hogy az valami rossz dolog volt.

Mégis tudom, hogy ők, akik már nem élnek most jó helyen vannak. Azt nem tudom hol, másik élet vagy menny, de érzem. Próbáltam ellenállni ennek, hogy ez csak azért van így, mert ezt akarom hinni. De ugyanúgy később is az eredeti tudatosult bennem.

2022. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a kétdés?

"Reinkarnácio vagy mennyország".....

a) melyiket választanám?

b) melyikben hiszek?

2022. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

Nyilvánvalóan az a kérdés, hogy melyiket választanád.

2022. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nagy kamu a reinkarnácio,bolond tibeti papucsos emberek találták ki,mert nem volt nekik jo amit jézus mondot ,de semilyen teologiai felvetést nem szabad figyelmen kivul hagyni,szoval még ez is elképzelhető,de kicsi rá az esély, én a mennyországban hiszek nekem jo az amit a kereszténység alapokra helyezett és én elfogadom a tanításait,a kérdés az volt,hogy ti melyikben hisztek
2022. szept. 8. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!