Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatom meg az előző...

Hogyan tudhatom meg az előző életemben ki voltam?

Figyelt kérdés

Akik hitetlenek azok kérem kíméljenek. Sokáig én is szkeptikus voltam, de egy ideje már láttam/ látok olyan dolgokat amiket nem tudok megmagyarázni és úgy gondolom, hogy nincs is rá magyarázat.



Van egy férfi, a rabja vagyok. Mondhatnám úgyis , hogy szeretem. Mikor először találkoztunk nagyon rossz érzés fogott el, mintha ismerném, mintha a szeme ismerős lenne. Kiderült az idők alatt, hogy nem monogám típus így elváltak útjaink. Aztán újra és újra felbukkan. Gyakran álmodunk egymásról, sokszor futunk egymásba, és még mindig szemezünk ha látjuk egymást hosszú percekig. Nagyon hasonlítunk külsőleg is, és belsőleg is. Már az első randin befejeztük egymás mondatait , stb. Szóval az összhang megvan. Engem az az érzés foglalkoztat, amit először éreztem mikor megláttam. Az az érzésem előző életemben ismertem. Hogyan deríthetem ki? Van erre valami meditáció vagy bármi?


2022. okt. 12. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Időgép?
2022. okt. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy tartják, hogy nem véletlenül nem emlékszik az ember az előző életeire. A reinkarnáció elmélete szerint megszámlálhatatlanul sok életet élt már le mindenki. Ha beáramlana a korábbi életek információtömege a mostani tudatába, az ember beleőrülne a kezelhetetlen mennyiségű idegennek ható emlékbe.

Ha szerelmesek vagytok egymásba, élvezzétek, ennyi a teendő ebben az életben.

2022. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Röviden: sehogy.

Bővebben: sehogy, mert az előző életek ismerete ellentmondana a reinkarnáció feladata végrehajtásának.

.

Nem feltétlen ismerted előző életedben azt a férfit, akit most szeretsz, ám nyugodtan hiheted igaznak, ha ez mostani érzésedben segítségedre van.

2022. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Elméletileg hipnózissal elő hozhatók ilyen emlékek, vannak akik erre specializálódtak.

Megvannak a maga veszélyei, többek között a fent említett dolgok. Nagyon stabil pszichés állapot kell hozzá.


Ezeknek a reinkarnációs utaztatásoknak az eredményeit még nem igazán sikerült hitelesíteni. Vagyis lehet megtapasztalsz valamit, de az nem lesz garantáltan egy korábbi élet emléke.

2022. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, ám gyakorlatilag nem bizonyítható igaz volta.
2022. okt. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, igen ezt én is leírtam.
2022. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kezdésként először is konzultáltam egy karma asztrológussal.
2022. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!