Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy hányadik életemben vagyok? Volt-e előző éltem és ki voltam?

Figyelt kérdés

Az hogy ki voltam előző életemben azt nem tudom. Azt se hogy volt. De következő is lesz?

Most erről eszembe jutott egy régi rajzfilm az Avatár. Ott Aang tudta, hogy az előző Avatár Roku volt. Illetve megjelentek neki az előző Avatárok.

Most átvitt értelemben érte én is láthatom az előző életeimet? Vagy a következőket?



2022. júl. 24. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont most néztem filmet a reinkarnációról. Van aki emlékszik az előző életére de a többségnek törölték az emlékeket. Ugy tudsz rá következtetni hogy hol éltél meg ki voltál hogy a földön melyik területhez vonzódsz. De ez azért nem feltétlenül azt jelenti hogy ott is éltél. Ezt leginkább olyan ember tudja megmondani neked aki látó. Én is onnan tudtam meg hogy Ausztráliába éltem. De érdekes Ausztrália pont nem vonz annyira.
2022. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Én az előző életemben háremőr voltam. Azóta szívok, mert nem szálltak le a heréim.Valószínű, hogy a heréim a sztázisban maradtak.
2022. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg előző életed volt, és lesz is még, mint mindenki másnak is. De ezek során nem ugyanaz a személy voltál, aki most, tehát nem fogsz emlékezni. A vonzódásaid, hajlamaid, fóbiáid jelzik, kb milyen hatások értek korábban. Van reinkarnációs utazás, de kíváncsiskodás okán nem ajánlom.
2022. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
100%

Ha nem vagy abszolút felelőtlen, világtalan és fogalmatlan az emberi kapcsolataidat illetően, ha vannak irreálisan erős fóbiáid vagy tárgyakhoz/helyekhez/régmúlt szellemiséghez/ilyesmihez erős vonzódásod, stb., akkor biztos, hogy volt előző életed.

Nagyon nagyon kevés az első körös lélek.

2022. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!