Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karmikusan mi az oka annak ha...

Karmikusan mi az oka annak ha valakit olyan mértékű szörnyűség ér, mint a Kemecsei nőt például?

Figyelt kérdés

sokszor elgondolkozom ezen, mert megérintett az esete. tudom hogy kegyetlennek hangozhat maga a kérdés is, de én elgondolkoztam azon hogy a karma milyen okból ad ilyet bárkinek is. ennyire szörnyűt egyszerűen... miért?


és ilyen megközelítésből válaszolj kérlek.



2022. okt. 15. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Előző életben elkövetett tett miatt
Sok-sok élet során felhalmozódott dolgok miatt, amik olyan bonyolultak hogy földi szemmel sosem láthatjuk át
Tapasztalás, semmi többet nem kell belelátni
9 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
milyen kecskeméti nőt?
2022. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kemecsei megvakított nő.
2022. okt. 15. 17:17
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem olvastuk. Linket kérünk?
2022. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2022. okt. 15. 17:26
 5/24 A kérdező kommentje:
és így kell leélnie az életét, mert még csak 22 éves. és már tudja milyen volt látni. kislánya miatt ki se léphet. borzalom lehet.
2022. okt. 15. 17:29
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Én most pont a jeffrey dahmer sorozatot nézem…

Na annak vajon milyen karmikus okai lehetnek hogy pont téged eszik meg meg darabol fel egy sorozatgyilkos…

És ő vajon hova született újjá… na azt sem tudjuk meg soha

2022. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tiktokon én is láttam a Jeffreys sorozatot, hát igen, az pl egy érdekes kérdés... de mondjuk az áldozatai legalább rövid időn belül meghaltak és nem éltek át egy életen tartó testi lelki szenvedést. Biztos leszületett azóta már Jeffrey szerintem..
2022. okt. 15. 17:34
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Ugyan, nem kell ebbe karmát belelátni. Ez - bár egy durván tragikus történet - kizárólag az ebben az életében hozott döntéseinek következménye.

Ne érts félre, nem hibáztatom, mert oka van annak, ha egy ilyen pasival összeáll egy nő mindenféle redflaget ignorálva, de ez az ok a gyerekkora, konkrétan a normális családi élet hiánya gyerekkorában. Köze nincs semmiféle karmához.

2022. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Grimfox válaszára kíváncsi leszek majd, remélem jön ehhez a kérdéshez is, ő olyan tanulságosakat és jókat szokott írni hogy imádom olvasni az irományait. :)
2022. okt. 15. 17:44
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

8, és nem gondolod hogy eleve egy rossz családba beleszuletni karmikus? Én sem vagyok nagy karma hívő mert igazságtalannak meg logikátlannak érezném sokszor de ha elfogadjuk akkor a rossz család az nagyon rossz karma

Én mentális beteg családba születtem és maga a pokol úgyhogy én már csak tudom

2022. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!