Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet a karmikus oka annak...

Mi lehet a karmikus oka annak hogy valaki rengeteget segít nekem úgy, hogy ő is tudja hogy soha nem fog velem személyesen találkozni?

Figyelt kérdés
Hasonlóan nehéz sorsú illető mint én, és amikor először meglátott ezt nem tudhatta, viszont megfogtam (nem tudom hogy) és beszélgetések során hamar kiderült. Több mint egy éve nagyon sokat segít engem.

2022. okt. 24. 06:52
A kérdező szavazást indított:
Valamilyen karmikus adóssága van feléd előző életből
Hasonló a hasonlót vonzza elv alapján működik ez a dolog és lehet hogy a bajaitok kiegészítik egymást, és ezt tudat alatt láthatta. Nem ezos oka van
Segítő szerepben lehet nálad
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

A karmikus összefüggések boncolgatása felesleges. Csak gondold meg: sosem fogsz ténylegesem megtudni semmit, a témában minden puszta találgatás és feltételezés. Ezekkel a kérdésekkel csak magadat zavarod össze. A gyakori népe sem tudja a válaszokat a te életedre, honnan is tudná?


És ha lennének is válaszaid, min változtatna? Jobb ember lennél? Másképp cselekednél? Pont az a lényeg, hogy magadtól cselekedj helyesen és szeretettel. Ezen nem változtat semmiféle karmikus információ.

2022. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy elkajlódj mert vannak jó tulajdonságaid amit díjaz pl.
2022. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!