Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Gondolkodtatok már el olyan...

Gondolkodtatok már el olyan dologról, hogy jó lenne egy kis csoportot összehozni akár személyesen akár neten és megmagyarázhatatlan dolgokról beszélni?

Figyelt kérdés
Ufós csoportra gondolok, de nem olyanra, mint facebookon, ahova bárki beléphet és csak megosztják a linkeket az ufókról aztán kész. Hanem egy kisebb csoportot, akik összeülnek vagy akár neten erről beszélgetnek és próbálnak megfejteni dolgokat.

2022. ápr. 5. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik amugy rosszul
2022. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez jó ötlet.

Viszont vigyázni kell, mert könnyen átmehet a csoport szélsőségesbe, ha valaki túl megszállott. Mert néha el kell fogadni, hogy egy rejtély megoldva nem misztikus, földöntúli vagy hasonló.

Sőt, sajna néha sok a véletlen vagy szándékos csalás is.


Én hiszek abban, hogy van valami odakint, de sokan csak a szenzációkra hajtanak.

2022. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Én meg nem.
2022. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engemet komolyan érdekel
2022. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó az ötlet, nekem tetszene!


Színesíthető lenne az oldal pl sci-fi novellák, illetve Cobra és Corey Goodey értekezéseinek feltöltésével is. :)

2022. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Úgy gondolod, hogy a csoport inden tagja saját nézőpontjából magyarázza a többieknek a megmagyarázhatatlant?

Nem veszek részt.

2022. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!