Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A meditáció tulajdonképpen...

A meditáció tulajdonképpen csodálatot jelent?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 16:56
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem. Eredetileg latin kifejezés, és a szó szerinti fordítása elmélkedés.
2022. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár a negyedik dimenzió elejénél valóban a magas szintű meditációnál hatalmas csodálat, és eufóriát megbecsmérlő élvezet jár át.
2022. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A meditáció elmélkedés, vagyis egy gondolaton vagy kondaton való gondolkodás. Viszont minden más gondolat elhessegetése a meditáció része, és a testhelyzet azért fontos, hogy ne aludj bele. Ennek kistestvere a relaxació, amikor egyetlen gondolatot sem engedsz felmerülni. A semmi állapota. A meditácio tárgya lehet egy hang egy kép, a gyertyaláng, egy fal, vagy hogy ki vagyok én? Vagy ki Isten? Az nem meditáció, hogy mit főzzek vacsorára. Viszont ha a világ dolgait kutatod benne akkor az az. Nekem van egy teljesen új módszerem a relaxációra es a meditációra. A Neve: Lélekzengető Doromb-Terápia. Ez egy hangszerrel végzett meditáció. Te magad zenélsz, közben meditálsz.
2022. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a meditálás lényege, hogy figyeled a légzésed, a tested működését, és ráeszmélj arra, hogy anélkül is magától szépen történik minden, hogy rágörcsölnél a dolgokra.
2022. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maga a meditáció mint az szó jelentését nem tudom. De előttem leírtak szerint elmélkedés. Azt viszont tudom, hogy mi a meditáció.

A belső csend és a gondolat nélküliség megtapasztalása.Erre nagyon sok módszer létezik. A Légzés figyelés talán a legegyszerűbb.

Sokan össze tévesztik a relaxációval, ami egy lazítási technika, általában vizualizációval egybekötve.

2022. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alain Delon ***** válasza:
Az idegrendszer lenyugtatását. Amit hozzámagyaráznak, csak mese
2022. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!