Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghalunk, kb. mennyi idő...

Ha meghalunk, kb. mennyi idő múlva reinkarnálódunk?

Figyelt kérdés

Mitől függ, hogy milyen testbe születünk, milyen neműek leszünk?

Állatok is lehetünk a következő életünkben?


2022. nov. 15. 22:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Én nekem mindegy kg milyen menüben születek újjá, ha jár hozzá közepes kóla.
2022. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

ha jól tudom eléggé változó lehet két élet között eltelt idő (a léleknek fel kell készülnie, vagy valami ilyesmi?, nem tudom, nem vagyok annyira benne)

az hogy milyen testbe születsz a karmádon múlik

ha rossz a karmád akkor egy kőként is újjászülethetsz, ha jó, akkor viszont az előzőnél jobb "kezdő helyzetbe" kerülsz

2022. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Grimfox ***** válasza:
51%
Azt, hogy hol, mikor, és milyen formában születsz meg, mind a karma határozza meg. Ha ember vagy, elég valószínű, hogy legközelebb is az leszel. Emberi a karmád, emberként tud csak beteljesülni. De ha emberként állati módon élsz, előbb-utóbb tényleg állattá lehetsz.
2022. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem mintha az büntetés lenne ha ember helyett állatkert születne újjá valaki
2022. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Grimfox ***** válasza:
44%
A karma nem büntetésről, meg jutalmazásról szól. Úgyhogy tényleg nem büntetés.
2022. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Változó, lehet pár perc, óra, de évszázadok és évezredek is (ritkább eset).

A nem és a rassz mindig fix marad, emberi lélek pedig csak emberként tud reinkarnálódni. Az állatok lelke teljesen más mint a miénk, és összeférhetetlen lenne. A fizikai test és lélek közt kapcsolat van.

Az hogy milyen testben és körülmények közt leszel pedig a karmán múlik. Általában a testfelépítés vagy vonások hasonlóak lehetnek, de a karmától függően előfordulhatnak veleszületett betegségek is, vagy szögesen más megjelenés. Ha vannak olyan motívumok vagy traumák amik hatással voltak rád ebben az életben akkor azok a következőkben is ott lesznek, ha nem oldod fel. Gyakoriak az ilyen ismétlések az életek közt, mint alkoholizmus, bántalmazó család vagy mérgező párkapcsolat, ezek a leggyakoribbak.

2022. nov. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
6. És milyen szép azt látni, amikor visszajön egy lélek egy másik testben. Sokakat elsiratunk, de nem tudjuk hova született vissza, mert nem ismerjük őt fel. Pedig az érettség arra is lehetőséget teremt, hogy felismerjem a másikat, bár ez keveseknek adatik meg, csak éppen ezért is tenni kell.
2022. nov. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%
5, az lehet de az élőlények számára úgy csapódik le.
2022. nov. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Igazából ha valaki sok bűnt követ el, akkor valószínű, következő életében valamilyen féreg lesz.
2022. nov. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ha valaki a következő életében öngyilkos lesz, akkor azt mivel érdemelte ki?

Vagy vétlenként meghal egy autóbalesetben?

2022. nov. 16. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!