Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy reinkarnálódó lélek az...

Egy reinkarnálódó lélek az idő előrehaladtával nagyjából 50-50%-s arányban születik újjá férfi, illetve női testben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 10. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem értek különösebben hozzá, de úgy hallottam, hogy akár lótetűnek is születhetsz, szóval nem az a kérdés, hogy féri vagy nő leszel... hanem inkább, hogy ember leszel-e
2022. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Grimfox ***** válasza:
88%
Nem egészen. A karma határozza meg, miként születsz újjá. Amilyen nemű testben képes a karma a szükséges eseményeket előidézni, olyan testben fog az illető megszületni.
2022. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig emberként fogsz reinkarnálodni.
2022. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
49%
Lehet a macskaim és emberek voltak az előző életükben? Néha olyan emberei dolgaik vannak.
2022. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Grimfox ***** válasza:
68%
Az állat személyisége nem az előző életéből fakad, mert a lélek nem hoz magával személyiséget. Az állatok személyisége ugyanúgy egy alap váz, mint az embernél, és erre épülnek a külső behatások alapján a jellegzetes elemek. Házimacskáknál főképp az ember befolyása határozza meg, milyen lesz a felnőtt macska jelleme, de az alapokat már kölyök korban látni lehet.
2022. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg elég sok a félrebeszélés ezzel kapcsolatban, én volt nagyon régen hogy elolvastam egy spirituális könyvet és abban az állt hogy valóban bármiként újjászülethetsz, karmádnak megfelelően nagyon alacsony rendű élőlényként is

Közben meg más helyen azt olvastam hogy ember emberként fog újjászületni.

Ebbe még belevenni azt hogy a nemet mi határozza meg… elég bonyolultan hangzik

2022. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Aki férfi az csak férfinak születik, aki nő az csak nőnak születik újjá
2022. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Könyörgöm!.. Ember csak emberként születhet újra, nem lehet állat vagy növény, ők teljesen máshova tartoznak mint az emberi szint. Én úgy hallottam hogy gyakori az hogy valaki előző életében férfi volt, akkor most nő, aztán köviben szintén férfi lesz, azután meg majd megint nő lesz.


26/n

Szilvi

2022. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Na és mi van a transzneműekkel? Ahogy az elme nő a test viszont férfi? Vagy fordítva? Az nyilván a nagyon rossz karmanak köszönhető


8, pedig én szívesen látnék pár embert csótányként… ha tényleg jól működne a reinkarnacio

2022. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
*ahol
2022. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!