Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző élet folyosó?

Előző élet folyosó?

Figyelt kérdés

Tapasztalt valaki valamit ezzel kapcsolatban?

Álmában járt már ott valaki?

Normális válaszokat szeretnék!


24/N



2022. nov. 19. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Próbáltam, a lazultság után elaludtam
2022. nov. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Az első hozzászóló után én is írok egy normális választ, z

bár tapasztalatom az nincsen. Az a helyzet ezzel a témával, hogy az álmokban mindenféle dolog szokott lenni, és ebből a sok mindenből nem lehet megállapítani, hogy mi az, ami esetleg előző élethez köthető.

2022. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Balra a második ajtó.
2022. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen “folyosóra” gondoltál?
2023. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző élet folyosó? Olyan nincs, mármint nincs folyosó!
2023. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, igenis van. Kedves kérdező, ha még érdekel, írj rám, 1x volt velem valami amit még a mai napig nem nagyon tudok feldolgozni, és nem nagyon hiszem hogy az álom volt..

Aki nem tapasztalt semmi ilyesmit, nyilván nem hisz benne. Eddig a pillanatig én is úgy gondolkoztam.

2023. máj. 21. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amióta egy boszorkánynő által megtudtam, hogy rossz úton jártam az előző életembe, mikor is sötét mágiával foglalkoztam az 1800-as években és a démoni erőkkel szövetkeztem az durván lesokkolt. Így meg aztán összeállt a kép, hogy miért akartak a gonosz erők állandóan elkapni, ami elég intenzív álmokat eredményezett olykor, mert hát ára van ilyen szövetségeknek. Azóta meg megindult valami bennem a tudatalattim mélyén és nyilván ezzel együtt kell élnem, de már törekszem arra, hogy a helyes utat járjam és a spirituális képességem a fény útjára tereljem. A karmával viszont nem jó újat húzni ebből is tanultam, mert rájöttem, hogy jelen életembe miért futott minden eddigi kapcsolatom zsákutcába (sok rontásnak, átoknak köszönhetően) Amit fel kellett számolni egytől-egyig. Amit szintén egy elátkozott karmikus kapcsolatom tetőzött, amikor is elszerettem egy nőt a férjétől az meg kapcsolati/szerelmi átkot rakott rám, ami nyilván jogos volt utólag belegondolva. Szóval a múltam egy nagy káosz volt lényegében. De angyali tisztításokkal és harmonizálásokkal, karma oldásokkal és előzőéletbeli szerződések semlegesítésével helyre lehet ilyeneket hozni. Meg mivel jártas vagyok a mágiában, így ezt a képességemet a jóra akarom már csak felhasználni.
2023. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező megirnád nekem priviben a tapasztalatod?

Voktam reikarnácion de szerintem kokler volt semmit se làttam..


Most egy sràc mondta ő is ràmnézne de hozzà nem akarok..


Màr beszéltem vkivel aki hipnozisban csinàlnà csak kicsit meginogtam akaorm e màr tudni..én egy férfire lettem volna kivàncsi ismerhettem e elöző életemből..

2023. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!