Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az elozo- elet folyoson...

Az elozo- elet folyoson voltam? Vagy ez szerintetek mi? Ertelmes valaszokat kerek szepen! Valaki tapasztalt hasonlot? Mert en meg soha az eletben es azota sem tudom feldolgozni

Figyelt kérdés

Eleg erdekes almom volt, mindeddig nem hittem az ilyesmikben, kijelentem.Egy folyosora jutottam el almomban.

Egy nagyon hosszu bordo folyoson talaltam magam, bolyongtam egy csomo ember kozott, es elore nezve egy nagyon hosszu, de elore latva folyamatosan elfeketedo folyosot latok, ami talan 4-5 embernyi szeles, es rettenet sok ajto volt mindket oldalon. Valamelyik nyitva volt, valamelyik nem, de nem lattam be egyikbe sem. Annyi a lenyeg, hogy megyek, es egy durvan eltorzult arcu ferfi all mellettem, mint egy karikatura- csak eppen horror verzioban, nem viccesen.. Nagyon csucsos vekony all, szeles felfele gorbulo szaj, fekete rovid haj, barna nagy szemek. Ez az ember folyton nezett, mintha sakkban akarna tartani vagy nem is tudom. Megyek lassan elore, o jon mellettem, minden ember lassan megy be egy ajto moge, en egyszer csak elkezdek lebegni, halal felelmem volt. Nem tudtam hogy kerultem oda az embercsorda fole, de beletorodtem, mert mondom legalabb nem kell keresztulmaszni rajtuk :D

Na de most jon a CSAVAR.

A ferfi egyszer csak elkapja a labam a combomnal, es elkezd irto erosen lefele rangatni, le akart huzni kozejuk.

Mire lehuzott volna, felebredtem. Lihegtem, kapkodtam a levegot, ennyire meg soha nem ijedtem meg, alig birtam levegot venni. Egyszercsak azt veszem eszre, hogy faj a labam. Mondom ez meg mi… Erzem hogy faj a jobb combom. Es pontosan ott, ahol fogott az ember, de valami iszonyatosan, olyan szinten hogy meg az ujjperceit is ereztem magamon, fel nap mulva mulott el. Ez nem vicc, halal komoly. De valami brutalis volt. Nem ertem az egeszet, hogy ez hogy lehetseges, hogy egy alombeli fogast erzek miutan felebredek ilyen sokaig.. Nem odakepzeltem, nem az inedtseg miatt, olyat ereztem, mint amikor valahol ugy bevered, hogy kek lila lesz utana, csak eppen egy tenyernyi nagysagban. Raadasul nem egy kis kezrol beszelek.

Egy no azt mondta, valami elozo eletes emleklenyomat lehetett, es valami vagy valaki uzenni akar, hogy valamivel vigyazzak, meg ugye az elozo elet folyoson voltam. Ezutan utana olvasgattam kicsit, es az a hely ugyanugy volt leirva, ahogy en azt lattam. Es kirazott a hideg a kepektol, amiket lattam. Minden egyes kepkockat fel tudok idezni a leheto legreszletesebben, elesebben. Ilyen intenziv almom meg nem is volt. Mintha tenyleg ott lettem volna.

Szoval igen..

Bocsi, kicsit hosszasra sikerult

Nonemu vagyok es 24 eves



2022. okt. 19. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hol olvastál utána? Linket küldesz? Vagy könyvcím?

nem lehet, hogy korábban már láttál valahol, pl V-ben hasonló fotókat?

Én úgy tudom, az elme sok mindenre képes, nagyon intenzív megélések esetén ez előfordulhat.

Mindenesetre érdekes, amit írsz.


Ha nagyon ezo-vonalon próbálnám magyarázni, akkor szerintem ebben az életedben el szeretnél valamit kerülni, amit meg egyébként meg kellene tenned. Vagy olyan úton haladsz, amivel elkerülnéd, ám a tudatalattid visszarángat.

De ez csak feltételezés, ha én álmodtam volna, ilyesmire asszociálnék.

2022. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne, amit olvastál és a képek. A folyosó ismerős!

Én őrzőknek nevezem ezeket az alakokat. Bizonyos fontos felismeréseket vagy megengednek, vagy nem. Olyasmik ők, mint a fizikai világban a rendőrök, biztonsági emberek.

Nekem az tűnik nagyon fontosnak, mikor lebegni kezdtél. Szerintem ez nem egy sima álom volt. Valami más, valós síkra nyertél bepillantást és akkor történt valami gebasz, a lebegésél... Ezért visszaparancsoltak, ki lettél tessékelve az élményből, mert valamiért nem vagy kész rá, hogy ott többet láss. Az is lehet, hogy veszélyes lett volna ott maradnod.

2022. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat! :)

Ez a link nyitja a kepet:


[link]


Annyi hogy en a falakat vorosnek lattam, es sotet volt minden, mintha ejszaka lett volna. Az is volt akkor :D Mennyezet nem volt, mert azt korom fekete volt, de a folyoso a vege fele is kb a kozepetol.

Ez pedig az oldal, ami irja:


[link]

2022. okt. 21. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt azóta ilyen álmod?

Nekem még ettől is durvább álmaim voltak. Igazi horror, de nem engedett ki, folyton becsapott. Azt hittem felébredtem végre, de nem, hanem ugyanúgy álmodtam és a szobámban voltam az ágyamban. A barátom alakjában jelent meg, és elkezdett torzulni, mikor hogy. Fölmagasodott pl.

Teljesen úgy nézett ki mint 1 horror démon alak. És imádkozni kezdtem ilyenkor, hogy fel tudjak ébredni. Mert volt, hogy többször is csak az álomban ébredtem fel újra és újra. És amikor tényleg felébredtem egy ideig nem tudtam, hogy az a valóság e. Leggyakrabban akkor álmodtam mikor rossz gondolataim voltak az életemről, elég depisek...

Hónapokig volt ilyen, nem minden nap de hetente vagy pár hetente. Aztán én elmentem egy nagy templomba, Budapesten. Nem misére, csak úgy. (én hiszek Istenben, de nem vagyok vallásos, nem tartozom hitgyülekezethez, meg ilyenek) És ott imádkoztam, hogy szabadítson meg a gonosztól. Azóta nem álmodok. Lehet mások nem hiszik el, de én tudom, hogy ezért nem tud már bántani.

Szóval amit te álmodtál én nem hiszem hogy olyan folyosó, vagy örző lett volna. Mert ahhoz túl félelmetesen nézett ki. És jót kellett volna érezned, mem rettegést.

febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia utolsó.

Azóta nem volt ilyen, de a nő akivel beszéltem, azt mondta hogy elvileg még vissza fogok oda kerülni. Úgyhogy én azóta is ettől rettegek.

Fogalmam sincs hogy ez rossz volt hogy jó, de igen, féltem. Lehet hogy csak azért mert teljesen ismeretlen volt a dolog.

De ilyet még eddig életemben és még hasonlót sem tapasztaltam. De ez alatt az 1-2 év alatt sem ment ki a fejemből..

azóta is keresem rá a választ,de nem tudom hogy hol keressem. :(

Örülök hogy megosztottad a tiédet velem,

hála istennek ilyen nem történt még hogy àlomban ébredtem fel, az sem lehetett valami szép.

Ha legközelebb ilyen van, azt hallottam hogy azt kell csinálni, hogy próbálj átnyúlni a falon vagy megszúrni magad valamivel, fájdalmat okozni, akkor fogod tudni hogy álomban vagy még vagy valóságban.

Vagyis elvileg ezzel megtudod.


Én amióta ezt átéltem, ugyanúgy látok mindent magam előtt, semennyire nem torzult el a kép, erre meg még nem volt példa hogy valami ennyire élesen megmaradjon

Pont tegnap jutott eszembe megint, És elő akartam keresni egy füzetemet, amibe lerajzoltam az egészet amit láttam magam előtt, de rejtélyes módon azt a füzetet nem találtam :D

Elvitte a cica..

Ráz a hideg ettől folyamatosan

febr. 29. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Oh ez nagyon durva, hogy így megmaradt benned. Én is félek, hogy visszatér az álom, de remélem soha nem fog. Köszi a tanácsot, azzal kapcsolatban hogy lehet felébredni. Az a valami, ami mindig ott volt szerintem egy démon lehetett vagy valami nagyon gonosz, sokszor próbáltam azzal magyarázni, hogy csak álom, de annyira félelmetes volt. Szexelni is akart néha, becsapni. Nem akarta engedni, hogy felébredjek. Senkinek nem kívánok ilyet. Néha arra is gondoltam, miután láttam az insidious, a vörös ajtó filmet, hogy hasonló volt, mint a srácnak. De én nem tudtam irányítani. Csak, hogy mintha egy másik alvilági helyen lettem volna. Bár valahol olvastam, hogy ennek van egy külön megnevezése, csak nem emlékszem rá, egy hely ahová van akinek van képessége átlépni, ilyen spirituális dolog. És hogy ott lehetnek ilyen gonosz alakok. Olyan idegesítő, hogy nem jut eszembe, de ha megtalálom leírom. Persze összegezve fogalmam sincs mi lehetett.

Kicsit a te álmod is emlékeztet a filmre. Arra a sötét alakra. Furcsa, hogy eltűnt a rajzod.

Remélem többet nem álmodsz ilyet soha. Próbálj ne gondolni arra, amit az a nő mondott, hogy még vissza fog térni.

febr. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!