Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mitől függ, hogy halálom után...

Mitől függ, hogy halálom után miként, kiként és hová fogok újra leszületni a Földre?

Figyelt kérdés
Amennyiben ez így van, (jelenleg egy 40 éves férfi testben vagyok, szorongásos problémával).

2022. nov. 21. 06:45
 1/10 anonim válasza:
4%
Hogyan élted az életed, milyen dolgokat tettél. (Jó vagy rossz)
2022. nov. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Miből gondolod, hogy visszaszületsz ?
2022. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el a Tibeti halottaskönyvet. Ha van újjászületés egyáltalán, akkor kb. az abban foglalt folyamat zajlik le a köztes létben. De erre semmi bizonyíték nincs, minden csak teória.
2022. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Olvasd el Michael Newton: Lelkünk útja könyvsorozatát (első 3-at, a 4. már szakirodalom) Pszichológus-hipnotizőr, aki a két élet közötti állapotot tanulmányozta a klienseinél hipnózis alatt és ezeket a történeteket írta meg. Szerintem a lejobb könyvek ebben a témában.
2022. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Müller Péter: Kígyó és kereszt című könyve is jó!
2022. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Pokolra jutsz.
2022. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
45%
Tegyél jó dolgokat
2022. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Képességeim szerint amennyiben tehetem megteszem.

Állatért főleg (pl. gazdátlan kiscica, beteg öreg kutya stb ...)

2022. dec. 17. 14:23
 9/10 NTBS ***** válasza:
A tetteidtől.
2023. febr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZsuLaci válasza:
Nosso Lar Az Otthonunk című filmet ajánlom nézd meg. Nem látványos, a mondanivalója az ami engem nagyon megérintett. Sok mindenre választ kaphatsz. Chico Xavier brazil médium és író könyve alapján. Az élet megy tovább, Üzenet a túlvilágról ezek a folytatásai. Szerintem nagy dolgokat feszegetnek ezek a filmek.
febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!