Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Regressziós hipnózison a...

Regressziós hipnózison a páciens egy holt nyelven szólal meg,egyértelműen a reinkarnációt bizonyítja?

Figyelt kérdés

Ahol volt az illető a terápián rögzítették az egész hipnózist,a szakember mindig így teszi.Sumér nyelven kezdett beszélni régi életéről.

Szakembernek egy történész nyelvész ismerőse van,aki foglalkozik ezeknek a hanganyagoknak a beazonosításával.

Páciens tesóm volt,nem önszántából halt meg akkoriban,a kard szúrás helyén jelenleg is egy hatalmas bőhibája van,ami sokszor szúró fájó érzetet kelt neki.

Igazából mindenféle kivizsgáláson volt már negatív volt minden lelete,majd utána ment hipnózisra.


2022. nov. 27. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így tényleg igaz, akkor igen, azt bizonyítja.
2022. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hallhatnánk a hangfelvételt, aminek a hitelességét az azt rögzítő szakember - vállalva a nevét - tanúsítja?
2022. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
#2 Ma már mindent tudnak hamisítani...El is játszhatták, sajnos. Sose derül ki az igazság
2022. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

2: Nem.


3: Egy diplomás szakembert nem lehet megvezetni..de elnézem,minden hülye magából indul ki..

2022. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Karmikus látással kideríthető az önismeret egy fejlett fokán, de ehhez nagyon előrehaladottnak kell lenni az önismeretben, mert abból bontakozik ki.
2022. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

No és a hipnotizőr honnan tudja, hogy amit hall és számára érthetetlen, az sumér nyelven van mondva?

Ha ez így működik, akkor nagyon sok csecsemő is sumérul beszél.

2022. dec. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

3-as vagyok


Egyetértek...És még önkritikád is van.., mert szerintem félreértettél :)) A #2-re válaszoltam.


Mert szerintem ha a Kérdező elénk tárna egy felvételt az esetről a két főszereplővel és a halandzsával, akkor arról ugyan ki állíthatná - rajta és a szereplőkön kívül - hogy hiteles és nem csak színjáték?... Csak nem egy újabb diplomás szakemberre gondolsz? :)...


Így már eljutott amit mondtam...Mielőtt hülyézel...(Te agytröszt).


Ui: Részemről egyébként nagyon örülnék, ha végül bárki tudná hitelesen bizonyítani ezeket a dolgokat.

2023. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!