Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha létezik "halál utáni...

Ha létezik "halál utáni élet", ott találkozhatom elhunyt kiskutyámmal is? Vagy Ők máshova mennek? Ha lehet, poénostól mentes válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Az állatoknak is van lelke. Nem tudom, hogy ők is arra a helyre mennek-e, mint az emberek, de én is szeretném, ha lehetne velük is találkozni a halál után.
2011. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
A kutyusok lelke a Holdra kerül (azt hiszem), de van egy oylan film, hogy "Minden kutya a mennybe jut" c. film is. Én is szeretnék találkozni a drágámmal - német juhász. (L)
2011. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
REmélem oda kerülnek, ahova mi is. Inkább velük találkozzam, mint a rokonaimmal.
2011. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Nincsen meny, de tételezzük fel, h van.

Most ott van több ezer év emberi halott lélek, és ha még a kutyák is ott vannak, ak ott van az összes főemlős is biztos, ami az elmúlt nem tudom hány százezer év alatt gyűlt ott össze.

Na most ebben a rengetegben megtalálni a kutyádat akkora valószínűségű, mint zsínórban megnyerni az 5-ös lottót egy évtizeden át.


Ez a szomorú igazság, de ne aggódj, úgyis lehet egy másik kiskutyád, akit még jobban fogsz szeretni :)

2011. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Naná, sőt találkozhatsz az összes általad megevett állattal is és majd örülni is fognak neked.
2011. jún. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó: miből gondolja, hogy eszem állatot? Vagy csak unatkozik, azért írogat?
2011. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az állatok nem kerülnek a mennybe, a keresztény kultúrkör szerint legalábbis biztosan nem, mert az alapján nincs lelkük. Keleti gondolatmenetek szerint azonban lehetséges.
2011. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekik másabb lelkük van mint az embernek. Neki ugymond csoporotsul a lélek. Nehéz elmagyarázni. Bocsi!
2011. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
86%
A kutyák az örök vadászmezőkre jutnak haláluk után. És ott mindig boldogok. :)
2011. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Zsolttötötötötö ***** válasza:
24%

Csak nekem feltűnő h az ezotériában szinte csak nők kommentálnak a baromságaikkal?

Aztán jönnek az intelligenciával rendelkezők és megmondják (az általában)a 13 éves kérdezőnek hogy az előbbi válaszadók hülyék voltak és kezdődik a vita.....

Személy szerint az összes ezotériában "hívő" hülyét szívlapáttal basznám pofán...talán észhez térnének és közelebb állna az iq-juk a 3-hoz mint az 1-hez ;)

2011. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!