Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik halál utáni élet?

Létezik halál utáni élet?

Figyelt kérdés
a realista felem azt súgja, hogy az ember egy teremtmény, ha meghal vége. azonban az a felem, ami hisz a természetfeletti lényekben, szellemekben csak szimplán kíváncsi mi lesz a halál után, é hisz benne hogy van ott valami. szóval van halál utáni élet?bizonyíték nem ártana, a válaszolóktól:) (jah, és normális válaszokat várok kösz)
2011. máj. 29. 19:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%

Én a reinkarnációban hiszek.

Bizonyítékot nem igen fogsz kapni, mert nincs. Legalábbis kézzel fogható bizonyíték nincs.

2011. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Abban higgy, amiben szeretnél. Ha kíváncsi vagy ilyenekre, keress rá a neten olyan cikkekre, ami azokról szól, akiknek már volt halálközeli élményük :)
2011. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
halálközeli élmény:) ahogy az agyad kikapcsol, azt látod amiben hittél, hogy milyen lesz a halál.. az nem a valóság
2011. máj. 29. 19:27
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Én már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.
2011. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

"halálközeli élmény:) ahogy az agyad kikapcsol, azt látod amiben hittél, hogy milyen lesz a halál.. az nem a valóság"


Ez nem igaz. Tény, hogy egyénenként eltérő tapasztalatokról számolnak be az érintettek, de ha jópárat összeolvasol észre veheted, hogy sok külömbség nincs közöttük. Mindegyikben találsz közös nevezőket, csak valamivel másképp mesélnek erről.

Hasonlíts össze párat, és ha ezt megtetted fel fog tünni, hogy az égvilágon semmi külömbség nincs közöttük, max nagyon apró eltérések.


Na, de nem akarlak győzködni, csak megjegyeztem.:)

2011. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű bizonyíték nincs. Ha érdekel a téma, javaslom figyelmedbe Dr. Moody: Élet az élet után .c könyvét. Ebben olyan emberek mondják el élményeiket, akiket visszahoztak a klinikai halál állapotából.
2011. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 BlackSword ***** válasza:
23%
Nem...
2011. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy gondolom, hogy érdekes, hogy akiknek halálközeli élményük volt, sokan alagútról számolnak be, és szerintem születéskor a szülőcsatorna is egy ilyen "alagút", és a születés a földi élet eleje, a halál meg a vége, de születés előtt is van élet az anyaméhben, akkor a halál után is valami hasonló állapotnak kellene lenni.
2011. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Most veszem észre, hogy külömbséget írtam különbség helyett.

Kijavítom mielött valaki belekötne.:D

Nah szóval: különbség*

2011. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!