Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A lélek képes lehet időutazásra?

A lélek képes lehet időutazásra?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Az időben nem lehet utazni, csak a térben, és azt idővel mérik.
2022. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Az idő elvileg csak egy ember által létrehozott koncepció
2022. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Simán.
2022. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Bár képes lenne!
2022. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Igen, különböző létsíkokra és párhuzamos univerzumokba is képes utazni. Viszont amíg testhez kötődik, igen nehéz ezt a kötődést feloldani.
2022. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
2 nem én voltam
2022. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem igen.

Volt valami olyan sztori is,hogy egy csávó meg a testvére, vagy nemtom kije, elutaztak valahová; és egyszercsak megjelent a csávó egy nagyon jó barátja, aki többszáz, v nemtom, hány kilométerre volt tőlük, egyszercsak így felvillant ott az erdőben; talán valami ilyet mondott, hogy Ne menjenek rá a hídra , mert le fog szakadni . És akkor a csávó meg a testvére ezt megfogadták ezt; tényleg a híd le is szakadt; na, szóval, az a lényeg, hogy megmentette őket. Szóval, ott megjelent, elmondta ezt, és utána köddéfoszlott, eltűnt. Úgy emlékszem, hogy ez a barát nem tudott róla a sztoriban , hogy az ő alakjában kaptak figyelmeztetést. Szóval én asszem, hogy valami egyéb segítő entitás lehetett, pl akár egy angyal, aki tudta , hogyha a barátja alakját veszi föl , akkor tuti nem fog megijedni tőle,és hinni is fog neki, meg is fogadja a tanácsát. Amúgy asszem, ez abban a sorozatban volt, amikor mondtak 5 sztorit,és akkor megmondták talán azt még előre, hogy hány igaz lesz belőle, és hányat a műsor forgatókönyvírói találtak ki, és akkor a nézők találgathattak, hogy melyik igaz, melyik nem ; és a végén elmondták, és ez a sztori, aszondták, igaz volt. Szerintem ez a "Rejtélyes igazságok" , talán ez volt.

2022. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
*Meg még pl,az álmokban nem tudom , mennyire van jelen, az "álmok síkján" az idő, szóval akár szerintem pl lehet az is,hogy valaki megálmodik előre dolgokat.
2022. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Nem, mert nincs lélek.


Az képes az idôutazásra, akik az idôn kívül áll.

2022. dec. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
28%
Minden csak Hit kérdése. Ha hisz benne, akkor igen.
2022. dec. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!