Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ezért visszavág a...

Szerintetek ezért visszavág a karma? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, a karma folyamatosan dolgozik. Ha teszek valakivel valami rosszat, előbb-utóbb a karma visszaadja ezt valahogy. Történt viszont valami és nem tudom, ha megteszem, akkor vissza fog e szállni rám a karma vagy sem.

Van egy lány ,,ismerősöm,, (tudom ki ő, de soha nem beszéltem vele és szerintem ő nem ismer engem). Ennek a hölgynek már vőlegénye van. Találkoztam egy régi fiúbarátommal, beszélgettünk és szóba jöttek a mostani lányok, a viselkedésük stb. Mondta hogy kevesebb, mint 1hét beszélgetés után az előbb említett lány több meztelen képet is küldött neki. Ebben a sztoriban én csak a párját sajnálom, aki kettőjük jövőjéért dolgozik keményen, ez a nő meg ezt csinálja a háta mögött. Azon gondolkodtam, hogy elmondom ezt a barátjának. Ő egy aranyos fiú egyébként, keményen dolgozik a céljaiért, nem ezt érdemli. Ebben az esetben az egyik félnek rosszat teszek, a másiknak meg nagyon jót. Mit gondoltok erről?



2023. jan. 6. 11:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

Nincs karma,mert a patkányoknak mindig jobban ment és minden sikerül nekik.Mások könnyén át törtetve érik el amit akarnak.

Senkire nincsenek tekintettel.

2023. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Hogy neked ehhez a világon semmi közöd. Még csak nem is neked küldött fotókat - már ha valóban küldött is bárkinek és nemcsak az irigység beszélt a barátodból.

Nem biztos, hogy a barátja elhajtja - a végén mindketten rád lesznek mérgesek, amiért kavarsz. Amúgy igazuk is lenne.

Nem kell istent játszani.

2023. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csinálnod semmit.

Ez nem az a kategória. Ha meg is csalja, akkor már jogos lenne a kérdés, hogy belekavarj-e mások életébe.


A karma nem visszavág. Ez is csak a buta értelmezések eredménye.

Azért kapod vissza amit teszel, hogy te is megtapasztald amit okoztál. És korántsem biztos, hogy ebben az életben.

De mondok egy másik példát, ami 1000 éve félre van magyarázva, talán pont azért, jogy eltakarják a valóságot:

"szemet szemért - fogat fogért"

Ezzel hagyják jóvá az önbíráskodást. De valójában azt jelenti, hogy ha valakit megöltél, egyszer majd vissza kell adnod az életét. Pl. úgy hogy a gyereked lesz. Ennek megint több összetevője van, és nem feltétlenül az adott életben áll össze a leves.

2023. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2/2 Hát érdekes, ha lenne párom és kiderülne róla ilyen én inkább hálás lennék az illetőnek azért, amiért felnyitotta szemem. Egy megcsalásnál szerintem nem a 3.fél a hibás. Ha ÉN csalom meg a párom és ÉN megyek bele olyan dolgokba, amikbe nem kellene miért mást okoljak, ha kiderül? Soha nem csináltam még hasonlót sem, de tényleg nagyon sajnálom azt a fiút…
2023. jan. 6. 12:03
 5/23 anonim ***** válasza:
Te hálás lennél, ha felnyitnák a szemed. Én is. Ő viszont nem biztos...
2023. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy tényleg küldött ilyen képeket az a lány?? Valószínűleg ez a srác hazudott. Kérhetnéd, hogy mutassa már meg azokat a képeket, de kapásból rá vág valami hazugságot, hogy már kitörölte, vagy valami, de hagyd a francba, kerüld el azt a fickót!! Lehet valami pszichopata! /FG
2023. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6/6 Onnan ismertem fel a lányt, hogy megmutatta a képet. Rajta volt az arca. Meg ott volt a neve. :)
2023. jan. 6. 13:13
 8/23 anonim ***** válasza:
És mit mondott a fickó miért kapta a képet? De továbbra is azt mondom, hogy messzire kerüljed, itt valami nincs rendben./FG
2023. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Grimfox ***** válasza:
Mindenképp lesz hatása rád a karmának, csak nem tudhatod, hogy milyen, mert amibe bele akarsz szólni, eleve egy nagyon bonyolult emberi kapcsolat. A következmények nem feltétlen lesznek kellemesek, de nagy eséllyel még kellemetlenebb eseményeket előzöl meg így. Mivel eléd került a probléma, és döntéshelyzetben vagy, részese vagy ennek a karmának. A kérdés az, hogy a saját jólétedet helyezed e előtérbe, vagy pedig a lelkiismeretedet, még ha ez esetleg kellemetlenséggel jár is számodra, és mások számára. Azt azért jó tudni, hogy nem minden, ami kellemetlen az rossz is. Ahogy a kellemes dolgok sem mindig jók. Ez alaposan átgondolandó döntéshelyzet.
2023. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Mondd a srácnak hogy küldje át a meztelen képekét a vőlegénynek annyi aláírással, hogy ez nem a te csajod? Kész, innentől ő dönti el, mit akar kezdeni a dologgal
2023. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!