Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szepes Mária honnan tudta...

Szepes Mária honnan tudta ennyire biztosan, hogy nincs halál?

Figyelt kérdés

Többször kijelentette, hogy halál nincs, mindezt kételyek nélkül, teljes bizonyossággal.

Honnan vette ezt ennyire biztosra? Őszintén szólva én ebben nem igazán hiszek, szerintem a halál után a nagy semmi van, a megsemmisülés. Persze nagyon jó lenne, ha létezne egy új lap, új élet, de én ezt nem tudom elhinni. Ő mégis 100%-ig biztos volt benne. Miért? Mi alapján?



2023. febr. 10. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Beszipkázott azt beszélt össze vissza.
2023. febr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen bizonyosságnak csak a hit az alapja.
2023. febr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mária néni egy megvilágosodott mester volt szerintem, ezért tehetett ilyen kijelentéseket.
2023. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom de a Vörös Oroszlán könyve nagyon ütős.

Valószínű úgy érti hogy az energia alakulgat össze-vissza.

2023. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

#3


Dehogy volt megvilágosodott

2023. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez elég egy alap józanságnak lennie. Csak ti és az emberiség szintje a béka segge alatt van. Nem gondolkodtok, nem csináltok semmit, pazaroljátok az életetek. A materializmus aranykorában vagytok, CSAK az anyagot látjátok. A legkisebb, leglentebbi, legbutább és egyben legnehezebb és legjobban fejlesztő korszak.
2023. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os!

Tesám te is ráhúztál a porcukorra úgy látom.

2023. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-oska, kb 10 emberből 8 a te álláspontodon van, nem nagyon maradt kit szidnod, új agybajt kell kitalálnod ami alapján többnek érezheted magad.
2023. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem látok materializmust sehol, lassan a sarki kocsmáros Juli is megvilágosodott.
2023. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
6-os, ezzel az arroganciával nem hinném, hogy te megvilágosodott lennél, esetleg szeretnéd annak hinni magad és másokat leszólni.
2023. febr. 12. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!