Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha biztosan tudnátok, hogy...

Ha biztosan tudnátok, hogy nincs élet a halál után, ti vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat a kérdés, hogy ha 100%ig meglennénk győződve róla, hogy a semmi vár minket miután meghalunk, tudnánk-e úgy lelkiismeretfurdalás nélkül gyereket vállalni.


Ti vállalnátok a biztos halál tudatával? Ha igen, miért?



2021. ápr. 28. 02:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Felszálljak a buszra, ha Madagaszkáron esik a hó?

Kb. ennyi értelme volt a kérdésnek.

2021. ápr. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Biztosan tudom hogy nincs élet a halál után.

Van gyermekem.

Ezek egymástól független dolgok.

2021. ápr. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Biztosan tudom, hogy rémesen ostoba vagy, előző.

Agyhalál nem érhet téged, az tuti.

2021. ápr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
nem érdekel mi lesz, ha meghalunk. élni születtünk
2021. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
"élni születtünk nem meghalni." Így van! Ebből következik hogy a halál után van élet. A halál az csak ennek a testnek az elmúlása. Hibás felvetés hogy van e lelkünk. A helyes az, hogy mi lelkek vagyunk akiknek van itt egy testük ami mulandó. ezért nem érdemes testi dolgoknak élni.
2021. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2021. ápr. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
hát nem tudom. én inkább most ebben a testemben akarom jól érezni magam. nem tudom neked hogy következik ebből, hogy a halál után van élet. azt sem értem miért nem tudsz az életnek örülni, és nem azzal foglalkozni, hogy mi van utána. pláne, hogy arra nincs is ráhatásod, erre viszont van. persze ezért tenni is kell, nem a sült galambra várni.
2021. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha akarnék gyereket, igen, vállalnék, mivel 99%-ban biztos vagyok abban, hogy nincs élet a halál után, csak az embereknek valamibe muszáj menekülni, hogy ne kelljen ezzel szembenézni. Az, hogy nem akarok gyereket, az teljesen független ettől.
2021. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Én pedig pontosan tudom, hogy van élet a halál után, de ugyanúgy nem akarok gyereket, mint ha ennek az ellenkezőjéről lennék meggyőződve. Nem látom az összefüggést. Akár van élet a halál után, akár nincs, ezt az életet nem akarom egy gyerekkel elrontani, tönkretenni. Nem hogy egy életet, még 5 percet se.
2021. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

2 Biztosan tudom hogy nincs élet a halál után."


Rögeszmés materialista, amikor már a vágyaid valóságnak látod -.-

2021. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!