Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vannak megírt dolgok az...

Vannak megírt dolgok az életben aminek be kell következnie?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztaltam többször is, hogy valamilyen történéshez vagy találkozáshoz olyan trükkösen vezettek a dolgok, hogy azok nem lehettek véletlenek. Sőt ha valamit próbáltam elkerülni akkor olyan véletlenek kezdtek el történni ami miatt csak oda lyukadtam ki akárhogy próbáltam elkerülni. Más is tapasztalt ilyet?

2023. márc. 15. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Általában akkor kezd el megnyilvánulni az életben,mikor kezd az ember kicsit spirituálisabban gondolkodni.

Felfogod és megérted hogy az Univerzum ereje/intelligenciája benned is benne van mert egy része vagy.Amikor ezt megérted és érzed a szívedben olyan dolgok kezdenek el történni az életben,hogy ha másnál látnád azt hinnéd csoda.

Nekem ami a legszürreálisabb volt,10 éve egyszer mentem haza,ezen gondolkodtam akkoriban kezdtem ilyen témában olvasgatni.Hihetetlenül szegény voltam és beteges.

Megtörten mentem hazafelé munkából,ahol kihasználtak ugráltattak állandóan.Az Univerzumot kértem hogy segítsen,adjon egy jelet amiből tudni fogom hogy mit kell csinálni.Nyár volt de hirtelen szél támadt olyan forgó ördög kevert kavart este mindent az utcában,fújta a szemetet is.Elémfújt egy összegyúrt papírdarabot,világosan emlékszem hogy ahogy léptem a talpam alá fújta.Felvettem,egy régi összegyűrt skandináv lottó szelvény volt.Kedd este történt ez,szerda reggel feladtam a skandináv lottót ugyanezekkel a számokkal,egész nap nagyon furán éreztem magam,valahogy tudtam hogy történni fog valami.Este ahogy hazaértem megnéztem a skandináv lottó sorsolást,kihúzták a számaimat.

Pontosan nem akarom leírni mi volt utána de üvöltöttem kiabáltam örömömben.Utána beváltottam a szelvényt és elkezdett megváltozni az életem.

Mai napig így élek az Univerzum segítségét kell kérni,átérezni hogy minden EGY,és te vagy a minden,ami energia ilyenkor felszabadul benned és az Univerzum által keresztülmegy a testeden csodás dolgokat tudnak művelni.

2023. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egész életem ilyen…

Főleg a rossz dolgokkal kapcsolatban

2023. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Ezzel a maszlaggal csak a gyengék és gyávák nyugtatják magukat.
2023. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Akkor minek vagy egyáltalán az ezo kategóriában?


Igazából mindegy is.

Ha történik veled valaki extra szar, mindegy hogy az karma, vagy sors vagy meg volt írva


Így is, úgy is megtörtént, téged meg megnyomorit örökre

2023. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
A figyelmünk irányultsága sok mindenre képes, közös tudat az biztosan van.
2023. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Laylah ***** válasza:
100%

Én úgy tartom, hogy alapvetően van egy kijelölt életút, amiről le lehet térni, de nem egyszerű, és nem is éri meg. Azon események, amelyek egy későbbi fontos tapasztaláshoz vezetnek, mindenképpen megtörténnek, aminek nincs különösebb jelentősége, azokkal szabadon lehet rendelkezni.

1.-nek: valamikor pár éve én is nekiálltam visszavezetni dolgokat. 17 évesen egy random nyári összefutás egy vadidegennel, ez határozta meg az életemet. Az idegent fél évvel később egy szórakozóhelyen felismertem, rákérdeztem szintén idegeneknél, hogy ismerik-e (ismerték), aztán elég gyorsan be is kerültem a baráti társaságba, aminek révén egymás után ismertem meg az életemben jelentős embereket, egészen mostanáig (14-15 évvel később), pedig már vagy 8 éve nem vagyok velük. És mindez egy random nyári összefutásból...

2023. márc. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Laylah ***** válasza:
Sőt, ha még visszább akarom vezetni, azért futottam össze az illetővel 17 évesen, mert találkoztam az általános suli barátnőimmel, akikkel akkor lettem jóban, amikor az előző legjobb barátnőm hátrahagyott 6.-ban, akit pedig általános 2.-ban ismertem meg a sulizenekar és az osztály révén, a zenekarba pedig 1. osztályban egy osztálytársnőm vitt el először. :D
2023. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Van, a halál
2023. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hát. Ezeket lehet hívni 100%-os katalizátornak. Lehet ez egy apró pillanat, személy, tapasztalat, bármi a megvalósítható kategórián belül.
2023. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 simad ***** válasza:
Pontosan, skandináv mitológiában Odin előre látta a végzetét, el akarta kerülni de végül ezzel teljesítette be amit tett ellene az vezetett oda.
2023. ápr. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!