Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az oka annak, hogy valaki...

Mi az oka annak, hogy valaki állandóan olyan munkahelyekre kerül akaratlanul, ahol szívatni fogják a főnökei?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom, nem tudatosan választok ilyen helyeket, hanem egyszerűen olyan, mintha sorsszerűen újra és újra ilyen helyzetbe kerülnék.Van ebből kiút, vagy valakinek egész életén át áldozat szerepben kell lennie?

2023. márc. 15. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván ha áldozat szerepbe születtél akkor áldozat maradsz mert szar a karmád

Én általános iskola óta abban vagyok és hihetetlen hogy meg a felnőtt életemben munkahelyen is tart


Persze jön majd az “állj ki magadert”

Ha az apad kiskorod óta ordít veled és pszichés beteg is vagy akkor nehezen fogsz

2023. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ohó... séma. Pszichológus abban tud segíteni, hogy megtaláld a sémád okát és a leküzdését is.
2023. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 NTBS ***** válasza:
16%
Szerintem a gondolkodás móddal van baj.
2023. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Ez nem séma… abszolút természetfeletti irányított dolog

Olyan nincs hogy valakit tényleg mindenhol bántalmazzanak… hacsak nem ez a kicseszett sorsa….

2023. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok áldozat típus, sose voltam az. Viszont sikerült egymás után kétszer ilyen főnököt kifogni. Nem törtem be, nem hagytam magam, fel is mondtam mindkét helyen. Kb egy egy évem ment rá, mert nem azonnal akartak kóstolgatni, csak később.


Most a 3.helyemen jó helyen vagyok, kijar a kölcsönös tisztelet egymásnak a főnökeinkkel és ez a normális.


Keress tovább! Ne légy áldozata senkinek!

2023. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Az lenne a fura ha ez fordítva lenne
2023. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Velem is ez van

3-4 evente mehetek uj helyre mert mindenhol ki akarnak használni

2023. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert rabszolgának hiszed magad es ez surgárzódik kifelé, a fonokok meg kihasználják ezt
2023. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
93%
Én is kifogtam szemétláda főnököket, felmondtam. Talán azt érzik, hogy könnyebb megbantani és vérszemet kapnak. A mostani főnököm nagyon jó fej,rendes. A fizum is több, mint a régi helyen. Úgyhogy érdemes váltani, mielőtt kikészitenek.
2023. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Csak az a baj hogy par ev es ugyanolyan lesz minden
2023. ápr. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!