Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Soma Mamagésa tényleg ennyire...

Soma Mamagésa tényleg ennyire magas lelki szinten áll? Tényleg még ebben az életében meg fog világosodni, és visszakerül a Legfelsőbbhöz, buddha lesz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Dl9ObKjp6r0


Nekem ez annyira rettenetesen fura...


Ő hogy világosodhatna meg most, ilyen életmóddal, ha rengeteg buddhista szerzetes él Ázsiában, akik egész életüket szerzetesként élik le, lemondanak az anyagi dolgokról, az egész életüket az imának, meditációnak, gyakorlásnak, tanulásnak szentelik, mégsem érik el még a megvilágosodás első szintjét sem.


A hinduizmusban szintén van rengeteg szerzetes, pap, jógi, tanító, akik egész életükben a Védákat követik, aszerint élnek, mégsem kerülnek ki a szamszárából csak úgy, és mégsem kerülnek vissza Ísvarához.


Lehetséges lenne, hogy Soma Mamagésa tényleg ebben az életében eléri a teljes megvilágosodást, buddhává válik/visszakerül Ísvarához a legfelsőbb teremtőhöz, legyőzve a létforgatagot?



2023. márc. 17. 18:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy jön a gyerekvállalás a somához de a pálmalevél jóslat szerint a "Nem lesz több szüksége több életre" nem jelenti automatikusan azt,hogy ő majd megvilágosodik,lóf@szt..ezt csak beképzeli

..Egyszerűen a 2030-as ciklusváltással leteszi az anyagi terheit mint a földi népesség 2/3-a ennyi..A fizikai lét elhagyásának és magasabb tudatszintre emelésnek a feltétele,hogy minden fizikai betegséggel szemben ellenállóvá válj és minden terület ami a gyökér,szakrális és napfonatcsakrákhoz kötődik,vírusok,sérülések,éhezés stb. tudatosan anyagból kibontva,kitisztulva legyen,mert ez az egyetlen ami ideköt,nem kell ezt túlmisztifikálni de még "megvilágosodni" sem kell hozzá...


26-osnak meg igaza van,ez a szerencsétlen még délidőben sincs,csak egy harsány szeretetéhes óriáscsecsemő..

2023. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

A kísértés témához, hát ha valaki luxusprostikkal kísérti magát, az tényleg jobb is ha szerzetes lesz. Igazából a fő kísértést a szerelme közelsége jelentené, de ha ilyen nincs neki akkor úgysem marad le sok mindenről ha szerzetesnek áll.


Soma Mamagésa nem tudom megvilágosodott e, de én biztos hogy nem fogom követni.

2023. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Őszintén meglepődnék. Soma telve van vággyal, akarattal, indítékkal. A buddhizmus nem arra van.


Kellemes, jó energiái vannak amúgy.

2023. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Somagésa olyan magas szinten áll, hogy végighugyozta Amerikát.
2023. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!