Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Jónak kell lennem önmagamhoz...

Jónak kell lennem önmagamhoz és másokhoz, ha nem akarom szaporítani a negatív karmám?

Figyelt kérdés
Önzetlen cselekedetnek számít, ha csak azért vagyok jó önmagamhoz és másokhoz, hogy ne szaporítsam a negatív karmám?

2023. ápr. 6. 04:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Rendben, de ez így egyben kicsit sok volt és nem éppen tett jót a labilis lelki állapotomnak.

Nem tudom hogy mit tehettem hogy pont akkor raboljanak ki mikor egy nagyon értékes dolog van nálam.

Volt olyan is amikor csak 3 füzet volt a táskámban, persze akkor senki nem rabolt ki. Pont akkor mikor egy értékes tárgy amiből az a rohadék dőzsölhet.

Ez a karma?? Hogy elveszik valakinek valamiét amiért saját maga dolgozott meg aztán a rabló dőzsől belőle?

A dolog pikantériája már tényleg csak az volt hogy előtte bekonnyeztem szegény nénin és tényleg szívből adtam neki, mert láttam hogy nagyon nyomorult a sora és védtelen. És pont amikor ilyet teszek akkor tényleg önzetlenül, 2 nap múlva mínusz 200 ezer forint. Kicsit nehéz feldolgozni, spirituális szempontból is.

2023. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
11: majd később -lehet-megérted.
2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Grimfox ***** válasza:

Azt elég nehéz visszakövetni, mit tettél, aminek ez a következménye. Nagy eséllyel valamilyen módon veszteséget okoztál valakinek. Nem feltétlen anyagi veszteségről van szó. Viszont ő is ugyanilyen veszteségérzetet élt át, mint most te. Neked ez váltja ki ugyanazt az érzést, neki lehet egészen más.

Az önzetlen adakozással a hajléktalanoknak vigyázni kell. Sajnos láttam már, ahogy valami bűnszervezet kiülteti a hajléktalanokat valahova, aztán beszedik tőlük azt, amit kaptak. Konkrétan egy összeaszott kis öreg nénitől vette el a fickó a "termést". Kihasználják az emberek szánalmát, és így csak még nyomorultabb lesz a hajléktalan élete. Mondjuk ha ételt italt kapnak, azt nem tudják tőlük elszedni, és nagyobb hasznukra van, mint a pénz.

2023. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik azt írták hogy emberi spekulációval nem átverhető a karma! (Akik az elsőre szavaztak, azok nagyon tévednek!)
2023. ápr. 6. 22:10
 15/36 A kérdező kommentje:
Szellemi látók szerint a karma mögött tudatos lényiségek állnak.
2023. ápr. 6. 22:11
 16/36 anonim ***** válasza:
14: a manipulatív kérdésed majd méghozza neked is a gyümölcsét.
2023. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
A szándék a lényeg.
2023. ápr. 6. 22:12
 18/36 anonim ***** válasza:
Azt látom.
2023. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Mármint a karma szerint a szándék a lényeg, a motiváció.
2023. ápr. 6. 22:16
 20/36 anonim ***** válasza:
Az emberek manipulálása meg manipuláció. Jó éjt!
2023. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!