Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Jónak kell lennem önmagamhoz...

Jónak kell lennem önmagamhoz és másokhoz, ha nem akarom szaporítani a negatív karmám?

Figyelt kérdés
Önzetlen cselekedetnek számít, ha csak azért vagyok jó önmagamhoz és másokhoz, hogy ne szaporítsam a negatív karmám?

2023. ápr. 6. 04:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

#30

Nem hiszem hogy a világ összes bogus kitalációját le tudnám írni.

De ha már itt járunk, akkor a karmát jelölném meg.

2023. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
#31 kezd akkor a magyar nyelv gyakorlásával.
2023. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#32

Mivel a legtöbb bogus dolog a világon nem magyar, lehet nem a magyar nyelv tanulása fog rajtad segíteni.

Mégis mit nem értettél meg azon, hogy szerintem nyilvánvalóan a karma is egy ilyen kitaláció?


Esetleg hibát véltél volna felfedezni?

Akkor miért nem írod ki, hogy mi nem érthető?

Na látod, amikor nem tudsz mit reagálni, akkor csakis erre az alap semmitmondó mondatra térsz vissza.

Ez szomorúbb, mintha a karmában hinnél.

2023. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%
33 te beteg vagy.
2023. ápr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

#34

Én a helyedben pontosan leírtam volna hogy mi nem tetszik a másik írásában, esetleg hol vétett hibát.


Ezek a kijelentések:

"kezd akkor a magyar nyelv gyakorlásával."

vagy

"te beteg vagy."

nem viszed előre a párbeszédet.


Mi lenne ha életedben először meg is indokolnál valamit amit gondolsz vagy írsz?

2023. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

11; hat de jó. Engem károsítanak meg, vígan mulatoznak a drága cuccokból, de ebből még NEKEM kell levonni a tanulságot… meg majd később megértem. Döbbenet


Nem tudom, én soha nem loptam, nyámnyila kis emberként nehéz is lenne akkora bőrt növeszteni a pofámra hogy ilyet tudjak csinálni.

De akkor itt már ketten mondjatok hogy megérdemeltem hogy 2 hétig bőgjek, meg szó szerint nyugtatózzam magam plusz még jobban öngyilkos akarjak lenni, amiért elloptak tőlem valamit 5 mp alatt amit 200 ezer forintért vettem a saját pénzemből, amiért dolgoztam.

Soha nem is leszek ezen túl, a mai napig ptsd-m van emiatt.

El nem tudom képzelni hogy milyen veszteséget okozhattam másnak egy hogy a karma ezt hogy szervezte így le, hogy ezt kapjam.

Aki meg meglopott gondolom semmi baja nincs a mai napig.


Én nem szoktam amúgy senkinek adni pénzt, szégyenlős is vagyok, főleg nem aki pofátlanul odajön hogy éhes és vegyek már neki ebédet…. Van bőr a képükön.

Ez egyszeri alkalom volt, sajnálatból.

2023. ápr. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!