Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valakit sokan utálnak,...

Ha valakit sokan utálnak, verbálisan bántalmaznak, a halálát kívanják neki, pedig ő maga egy csupaszív lélek, annak mi a karmikus oka?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy korábbi életeiben ő is ilyen volt, és ez a karmája, vagy ő maga választotta valamiért, hogy ezeken keresztül menjen? Meg fog ez neki térülni a következőben? 🥺 Tényleg egy nagyon csupaszív, alázatos, szerény emberről van szó, akinek nagyon sok utálói és irigyei vannak. A magánéletében szenved, de a rajongói előtt mindig igyekszik a boldog énjét mutatni. Igen, egy hírességről van szó, de kérlek, ez ne befolyásoljon titeket a válaszban. Valóban nagyon kedves, szerény, nem csak megjátsza magát a kamerák előtt, ebben 100%-ig biztos vagyok. Viszont nagyon sok előítélettel, gyűlölettel kell megküzdenie. Valahányszor felmegyek twitterre, mindenhol gyűlölködő kommenteket olvasok róla, és ez engem nagyon bánt. ☹️ Megértem, nem kedvelheti mindenki őt, de amikor olyanokat olvasok, hogy a halálát kivánják, meg hogy meg legyen er*szakolva, megszakad a szívem, hogy hogyan kívanhat valaki ilyet. Hiába híres, ő is ember.😔 Ezek mindennapos posztok/kommentek több száz, vagy ezer lájkkal, tehát biztos, hogy látja/látta őket.

2023. ápr. 7. 21:16
 1/4 Lucifer-666 ***** válasza:
65%
Nincs karmikus oka. A csőcselék primitív, csak ennyi.
2023. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sok a mentálisan zokni ember.Ha valaki mélyen sérült,akkor elég lehet neki más bántásához az,hogy a másik tükröt tart elé,amivel ő nem tud megbirkózni,mert a saját tehetetlenségére emlékezteti.Vagyis arra,hogy ő nem tud békében lenni saját magával és másokkal.
2023. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha gyûlöl titeket a világ, tudjátok meg, hogy engem elébb gyûlölt ti nálatoknál.


Ha e világból volnátok, a világ szeretné azt, a mi az övé; de mivelhogy nem vagytok e világból, hanem én választottalak ki magamnak titeket e világból, azért gyûlöl titeket a világ."

2023. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.

Hogy tudna ebből a világból kiválasztani ha nem abból való?!

2023. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!