Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki állatokat kínoz, az...

Aki állatokat kínoz, az milyen karmában részesül majd?

Figyelt kérdés
Ugye, az állat nem tudja visszakínozni őt, szóval csak emberek által tudja elszenvedni ugyanazt, de az mégsem egyforma, nem? Embert kínozni azért nagyobb bűn, mintahogy egy kukacot félbevágni se ugyanaz, mint egy kutyát. Szóval akkor miként egyenlítődik ki ez a fajta karmikus imbalansz?

2023. ápr. 13. 16:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Neked van mit tanulni a tiszteletről és türelmességről.

2023. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
A kínzást amit előző életedben végrehajtottál többszörösen el tudod szenvedni például egy kínokat okozó testi betegséggel. Sajnos én egy ilyennel élek és nincs gyógymód, rettenetesen sokat szenvedek vele. Mikor éveken át kerestem a megoldást belebotlottam és is egy ilyen karmás oldalba ami szerint a betegségem karmája a vízzel kapcsolatos kínzás. És tényleg olyan mintha egy folyamatos, amolyan vallatós típusú kínzásban részesülnék egész életem minden percében, néha kibírhatatlan néha enyhül elviselhetőbbre de mindig érzem. Gondolom vagy állatokat vagy embereket kínoztam, én inkább az emberre gondolok mert az állaokat ebben az életemben is imádom, az embereket sokkal inkább el tudom képzelni, hogy kínozni tudtam.:(
2023. ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
72%
Cséry Eszter az egyik legnagyobb "állatvédő" a környéken, illetve ma sem, régebben meg macskákat ölt.
2023. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
78%
+ és fiatal kora ellenére súlyos betegségei vannak. Felőrölte a lekiismeret.
2023. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
13/14, írj privátban egy várost, szerintem még én is ismerem. Ha ő az, akkor tényleg anyja lánya...
2023. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
52%

Minden állatfajta szándékos kínzása,megölése rossz karmát generál,illetve negatív energia lenyomatot hagy a kollektívban és a fizikai síkon is. Az emberiség naponta 200 MILLIÓ állatot öl meg a húsáért,bőréért vagy hobbiból,stb. Ez évente 70 MILLIÁRD szárazföldi és 1,5 BILLLIÓ vízi állat. Tehàt..az emberiség jelenleg egy állatkínzásra alapuló és specializálódott társadalom. Szerintetek ez a rengeteg meggyilkolt állat nem generál rossz karmát? Konkrétan minden masodpercben tömegével pusztítjuk ezeket a csodás élőlenyeket,legyen állat,legyen esőerdő,legyen bármi,amiből hasznot húzhatunk,pillanatnyi beteges vàgyainkat kielégítjük pár percnyi élvezetért,ízért. Amíg támogatjuk a húsipart,tejipart,tojásipart és minden egyéb olyan iparágat ami szenvedéssel,halál árán hozza a profitot,addig lesznek háborúk,addig lesznek terroristák, addig lesz erőszak az emberi fajon belül, természeti katasztrófák,halálos balesetek,gyógyíthatatlan betegségek,stb.

Es meg lehetne sorolni,mik ennek az egész pusztító ,profitorientált mészárlásnak a következménye,pl: KLÍMAVÁLTOZÁS!

Utána lehet olvasni,illetve nem egy dokumentumfilm szól arról,hogy milyen kínokat élnek át az ártatlan,értelmes,érző állatok a nagyipari állattenyésztésben!

2023. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Semmilyenben mert ilyesmi nem létezik.
ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!