Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Saját tapasztalatból, milyen...

Saját tapasztalatból, milyen állatokat/állatot láttok a Szűz horoszkópban?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus magyar disznót, aki csak zabál egész nap, kövér mint egy amerikai.
2021. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez most ok?

Komolyabb megfogalmazásra számítottam. xD

2021. szept. 25. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Annyira ok mint a kérdés....
2021. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, nehogy magadra vedd, de nem bírtam megállni. 1- es voltam.
2021. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán látok benne állatot. Túl rendszerezett, racionális, és logikus ahhoz. Nem igazán van olyan állat, ami mindezeket egyesíti.

Talán a pók.

Azért, mert ahogy szövi hálóját, azt mindig egy adott rend szerint csinálja. Megvannak benne a lépései a hálószővésnek, hogy mi után mi következik, és ha valahol félbeszakítod, mondjuk a 4. lépésnél akkor nem tudja az 5. lépéssel folytatni. Otthagyja a befejezetlen hálót, és valahol máshol kezd el egyet, az első lépéstől. Na ebben olyan rendszeresség van, ami kicsit hasonlít a szűz rendszerességéhez, de nem teljesen olyan, mert ugye az embert annyira nem határolja be az, hogy valamit nem tud adott lépesnél folytatni, hanem szabadon változtat.

Meg esetleg a hangya. Ha emlekszel a tücsök es a hangya mesére, na abban is az volt, hogy a hangya meg nem állna pihenni egy percre se...


Amúgy tényleg nem nagyon kapcsolható hozzá állat.

2021. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!