Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A kinézetemnek milyen karmikus...

A kinézetemnek milyen karmikus oka lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Légyszi, az unatkozó trollok kíméljenek. Én se megyek a vallás kategóriába gúnyolódni a keresztényeken. Ha nem hiszel a reinkarnációban, ne írj, kérlek!


Szóval az van, hogy 22 éves lány vagyok, de a testem megrekedt egy 14-15 éves szintjén. Gyermeki végtagjaim vannak, arcvonásaim, bordáim, fogaim, melleim. Minden! Nem áll semmilyen betegség a háttérben. Egyszerűen csak tényleg nem nézek ki egy nappal idősebbnek, mint 14! Egyszer voltam műkörmöshöz, mikor a gólyabálom volt. Azt mondta a lány, hogy olyan pici ujjaim és körmeim vannak, mint egy 12 évesnek,és nem tudja elhinni, hogy én 18 vagyok (akkoriban).

De ami mégfurább. A barátaim (akik egyben a volt osztálytársaim) is hasonlóak. :D Ők is pubertáló tiniknek néznek ki (van amelyik 13nak, van amelyik 15nek). Nekik is gyermeki végtagjaik vannak, pici ujjaik, keskeny bordáik stb. És mindegyikőnk esetében mi vagyunk az egyetlen ilyenek a családban. A testvéreink rendes felnőtteknek néznek ki. Középsuliban is mi voltunk az egyedüliek. A végzősök szinte felnőtteknek néztek ki, aztán jöttünk mi, kis gólya kinézetünkel, és az utánunk következő osztályok pedig megint mind felnőtteknek tűntek mire oda került rájuk a sor, hogy ballagjanak.

Olvastam róla, hogy vannak lélekcsoportok, akik közel állnak egymáshoz, és közösen is inkarnálódnak több életen keresztül. Lehetséges, hogy valami csoportos karma áll a hatterében? Azt is olvastam, hogy a mostani életben ért bizonyos testi változások néha kihatással vannak arra, hogy a következőben milyen testet kapunk. Pld ha valaki sokat éhezett az előző életében, akkor most falánkabb és kövérebb lesz. Vagy egy csatában ért sérülés átkísérte őt a következő életére. Lehetséges, hogy valami ilyesmi áll a hátterében, annak hogy mind megrekedtünk kistinikori szinten? Velem együtt négy emberről van szó egyebként.



2023. ápr. 26. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Minden lehetséges aspektus, amit leírtál.

Lehetséges egy lélekcsoport vagytok, lehet olyan elhatározással jöttetek le most, hogy nem helyeztek annyi energiát a testiségre, stb.

De lehetséges egyéb ok, környezeti, energetikai, stb.

Sokszor - de ez sem mindig van így- akik magas szintekről jöttek, gyakran élnek át alvásparalizist, támadást, nyitottabbak mások érzéseire, éber álom élmenyeik vannak, stb.

2023. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Ha valóban nincs semmilyen betegséged, akkor azt kell, hogy mondjam: ez egyszerű genetika. Azt javaslom, hogy próbáld meg elfogadni magad, senki sem tökéletes. Továbbá kerüld az ilyen áltudományokat, mert már nagyon sok ember élete ment tönkre/keseredett meg az ilyen dolgok miatt. Ezek csak az én meglátásaim, de hosszútávon többet segítene az, hogy elfogadod magad, ahelyett, hogy olyan dolgok miatt szorongsz amikről nem tehetsz.


Köszi, ha végigolvastad, további szép napot/estét!

2023. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem karmikus ok jutott eszembe. De az én véleményem nem számít, mert én vagyok az a troll, akit fentebb említettél. Nekem az olvasottakkal kapcsolatban, inkább valami környezeti hatás ugrott be, mint pl egy bizonyos zöldség vagy gyümölcs fogyaztása, amit valamilyen eddig nem használt vegyszerrel kezeltek. És hogy miért csak titeket érint? Talán mert ti voltatok az a korosztál, akik abban a pillanatban nyitottak voltak valami újra. Ami mellekhatást okozott nálatok. Pl a szüleid nem biztos hogy kipróbálnámak valami egzotikus új import gyümölcsöt, de ti igen, mert még fiatalok vagytok, kíváncsiak vagytok stb… Mellesleg annyira kíváncsi lettem most rád, hogy milyen szép lehetsz. Nekem gyengéim a fiatalabbnak kinéző nők. Pont mint az általad leírt testi jegyek. De nem kezdenék valódi kislányokkal. De ha te szimpatikus vagy számomra, akkor igen.
2023. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát sok oka lehet.
2023. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szkeptikus, de szerintem genetika, életmód a fő oka.

Másrészt minden közösségben vannak apróbbak, meg nagydarabok. Nincs ebben semmi különös. Én 50-hez közeledek és még most is van bennem egy lányos vonás. Például a pici kezek, vékony, hosszú ujjakkal, puha, hibátlan bőrrel, pedig sok fizikai munkát is végzek, de valamiért nem látszik. Meg amúgy is sokkal fiatalabbnak nézek, amit abszolut nem bánok. Később te is örülni fogsz neki.

2023. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!