Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valamiért nagyon sokat foglalk...

Dundus1000 kérdése:

Valamiért nagyon sokat foglalkoztat a halál téma. Egészséges ez? 17\f

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap gondolok rá, hogy mi történik, hogy mi lesz? Be kell valljam félek is nagyon, leginkább attól a verziótól, hogy nem történik semmi, illetve milyen az a semmi?
2017. nov. 19. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
MIvel az életed egyetlen biztos pontja, hogy egy napon meghalsz nem olyan nagy csoda, hogy foglalkoztat. Ha szeretnél kicsit megismerkedni azzal, hogy mi várhat ránk a halál után olvass bele a Lelkünk útja című könyvbe, online is fenn van pdf-ben. Nagyon mély hipnózisban mondják el az emberek milyen volt mielőtt megszülettek, azaz mi vár ránk miután meghalunk. Aztán eldöntöd mennyire hihető ez neked.
2017. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. Azèrt nem mert meghatározza a gondolataid, az èrzèseid ès a tetteid is. Teljesen felesleges ezen agyalnod. Èlj!
2017. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy meghalsz biztosan megtörténik veled is és mindenkivel. Kár túlagyalni, azt hogy mi vár ránk legyen az a nagy semmi, vagy akár egy másik élet, úgyis csak halálunk után tudjuk meg, de még életben időpocsékolás ilyenekre gondolni. Én az életet sem veszem túl komolyan, halandók vagyunk, tehetünk akármit. Viszont amíg itt vagy, érezd jól magad! Inkább arra szoktam gondolni néha, hogy remélhetőleg nem fájdalmas halálban lesz részem :/
2017. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolok a halálra, érdelek, hogy mi van utána, nem félek tőle, inkább attól, hogy előtte szenvedni fogok, pl. betegségekben.

Azt nem tudom, hogy egészséges-e, de nem hiszem, hogy baj lenne.

15/L

2017. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Arra koncentrálj, ami most vagy. Hogyan tudod szebbé, barátságosabbá tenni a környezetedet.
2017. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez normális, én is abban a korban gondolkodtam sokat ezen.
2017. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen formában "újjászülető"-ben van a lelked. Nem biztos, hogy negatív értelemben...
2017. nov. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!