Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy lehet az hogy előző...

Hogy lehet az hogy előző életemben férfi voltam most meg nő vagyok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy
2023. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Simán. Én pl utálok női testben lenni, bár pasi lehetnék, szóval lehet h előző életben én is az voltam. Ilyenkor meg a karma valamiért mégis női testbe kényszerít.
2023. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én szeretek nő lenni és előző életemben nőies férfi voltam
2023. jún. 1. 14:45
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert most ezt kell megtapasztalnod.
2023. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de hogy derítettétek ki, hogy előző éltetetekben milyen neműek voltatok?
2023. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
#5 sehogy. Elmentek, leperkáltak vagy 20 rongyot valami látónak, aki megmondta, hogy mik/kik voltal előző életükben.
2023. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
6 nem voltam látónál, de mivel magyarázod azt hogy elmegyek egy idegen random helyre és egyből érzem hogy ismerős és mintha ott éltem volna, és azóta visszajárok mert abban a pillanatban tudtam hogy oda tartozom, egyszerűen ezt érzi az ember. Vagy ha látok valakit és beugrik hogy mintha ezer éve ismerném és többek is voltunk egymásnak és ő is így érzi, de közbe soha nem láttuk egymást, és elsőre tudjuk egymás hobbiját stb. Ezeket belül érzi az ember. Már aki fogékony rá, aki tök szkeptikus, soha nem fog ilyet érezni. Ezért ne mis hisz benne, mivel nem élt át ilyeneket. És biztos oka van annak is, hogy miért jobb egy nőnek pl férfitestben élve inkább stb.
2023. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

"nem voltam látónál"


Tehát magadtól kezdtél baromságokat képzelni. Az se jobb.

2023. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
És a következő életedben mi leszel?
2023. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
#7 félreértés ne essék, én totál hiszek a reinkarnációban, már csak azért is, mert ez az egyetlen olyan halál utáni dolog, ami talán tudományosan magyarázható lehet, mivel a gondolataink gyakorlatilag elektromos energiából állnak, ami a halál után valahová tovább megy a fejünkből. Én a sok hülyeség nem hiszem el, amit emellé körítésnek adnak a nagy "hívők".
2023. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!