Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Két férfi az életemben?

Két férfi az életemben?

Figyelt kérdés
Az egyik a férjem,akivel nem lett 15 évig családunk.Sosem veszekedtünk,jó a kapcsolatunk ma is,pedig többször szét mentünk,mert ő is megcsalt nőkkel.Mindig kibékültünk.A másik férfi lett a gyermekem apja(házasságom során),akihez vonzódom,de mégsem tudom elhagyni a férjem ő érte,mert teljesen ellentétes tulajdonságai vannak,mint a férjemnek.De nagyon szeretem a humorát és jó vele a szex is.Totálisan bele betegedtem ebbe a helyzetbe,nem tudok kilábalni belőle.Mintha valami erő húzna a férjemhez,de mégsem vagyok vele boldog.Nem tudom,hogy mi lenne a helyes.
2011. aug. 11. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
A férjed tudja, hogy a gyerek nem tőle van?
2011. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a helyes, ha a második férfit választanád.

Belé vagy szerelmes, és ő a gyereked apja is.

A férjedet nem igazán szereted, boldog sem vagy vele.

Merj változtatni!

2011. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy tudja! Ha tudna, mar regen kidobta volna, (nem a gyereket hanem a kedves "feleseget").
2011. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Es mi van, ha a masodiknak nem kell, se O , se a gyerek? Mi van, ha masodiknak mar van csaladja es veluk el?
2011. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy a férjem tudja,sőt az igazi apukája nevét viseli a gyermekem.Az apukája szeretne velünk lenni.
2011. aug. 11. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor, szerintem nincs is több kérdés.

Válaszd a gyereked apját!

2011. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jol felszarvazott "ferfi" lehet a ferjed!
2011. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te biztos férfi vagy,utolsó.Az a helyzet,hogy ő sem makulátlan.Csak én érzelemből csaltam egyszer,ő meg sokszor csak a szexért,amikor mindennap együtt voltam vele.Szerinted miért tudott megbocsájtani,amit nem kellett volna?
2011. aug. 11. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
És a gyerek tudja, hogy nem az apja az apja?
2011. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjed miért akar ennyire téged? Most melyikkel szexelsz?
2011. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!