Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karma vezethet ahhoz,...

Milyen karma vezethet ahhoz, hogy 2 lélek ikerpárnak szülessen le?

Figyelt kérdés

Ugye asztrológiai képlet teljesen megegyezik, csak amit ebbe az életbe hoztak, az más, más előző életet éltek, más szerepben stb.

Gondolom van jelentősége annak is, hogy két vagy egypetéjűek.

Mert az egypetéjűeknél aztán még a külső is megegyezik.


Miylen karma vezet ezekhez?


2023. jún. 19. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Igen, eléggé rácáfol az iker téma a reinkarnaciora… mondjuk Szeritem sokszor még a tudomány mai állására is, ehhez képest mégis létezik

Mindenesetre Szeritem rendkívül szerencsések, biztos hogy extra jó karmajuk van, ok az egyetlenek akik valóban soha nem lesznek magányosak

2023. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Kb akármilyen. Másnak milyen a karmája, hogy kék szemű, vagy sok tesója van/egyke, él a dédije vagy halottak a nagyszülei is? Bármilyen.., végtelen lehetőség van erre. Úgy csinálsz, mintha az 1 petéjű ikrek valami ultra magas szintű személyiség azonossággal léteznének, bár az én tudásommal még akkor is olyan lenne a kérdés, hogy " a víz, miért átlátszó? ".., ki a picsát érdekel ez? Miért az a csepp víz folyt ki a zuhanyból amelyik... Mert az... Van rá magyarázat, vissza is vezethető, stb, stb..., de minek??? Ki a francot érdekel, hogy a puloveremhez az anyag hol volt előtte.
2023. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Grimfox ***** válasza:
74%

Akár jó, akár rossz a karmájuk, annyira szorosan köti őket egymáshoz, hogy majdnem teljesen egyformák. A kétpetéjű ikrek igazából testvérek, akik ugyanakkor születtek, genetikailag eltérnek. Az egypetéjű ikrek azok, akik születéskor majdnem teljesen azonosak. Őket köti ez a nagyon szoros, és erős karma.

Olyan feltételezéseket is olvastam, hogy a lélek, ami a két testet élteti egy, és ugyanaz, csak két testet ölt egyazon időben. Nem tudom, hogy ez mennyire van így, viszont olyan karmát el tudok képzelni, ami ilyet okoz.

2023. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha van egy társad egész életedre, ami senki másnak nincs, az csak nagyon jó karma lehet

Szerintem

Nekik sosem kell megtapasztalni a magányt

2023. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

#5

Persze, hiszen törvényszerű, hogy az ikerpárok mindig jóban vannak egymással, szarni is együtt járnak, és ugyanabban a pillanatban halnak meg, hogy véletlenül se kelljen egyedül lenniük.

Ja, mégsem.

2023. jún. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Spirituális körökben létezik egy elmélet, mely szerint az egypetéjű ikrek ugyanannak a léleknek a szétszakadt darabjai. Mielőtt egyesülhetnének, még újra egymásra kell hangolódniuk, ezt pedig elősegíti ez a szoros genetikai kötelék. Elvileg, haláluk után a lélekrészeik egyesülnek egymással.


Kétpetéjű ikrek esetében egyetlen lélek osztja ketté önmagát, hogy ezáltal mindkét (női-férfi) aspektusból is megtapasztalhassa ugyanazt az inkarnációt.


Az ikerség többnyire előnyt jelent, hiszen egy életen át tartó szoros szövetség a két ember között. Abban az esetben jelenthet kiszolgáltatottságot, ha a páros egyik tagja idő előtt elhalálozik. Ilyenkor az életben maradt iker nagyon magányossá és kiszolgáltatottá válhat, hiszen elveszíti a legerősebb támaszát.

2023. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Miután karma és reinkarnáció sem létezik, ennek a kérdésnek sem kellett volna "leszületni".

Ha ocsmányul próbálok fogalmazni, idézőjelben.

2023. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%

5

Hááát ha lenne melletted valaki szuletesedtol kezdve, akivel konkrétan azonos a genetikad, megnézném én hogy hogy szakadnal el tőle.

Én nem igazán láttam meg egypetéjű ikreket nem jóban lenni életük végéig.

Meg a testvér is nagyon nagy segítség az életben(nekem nincs)

De az ikertestvér az maga az “isteni” ajándék.

Az egykeseg nagyon rossz karma, a testvér jó karma, az ikertestver meg az extra jó karma.

2023. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

#8

Jaja, a sziámi iker meg a nonpluszultra hiperjó karma, hiszen az már tényleg szarni se tud elmenni egyedül. :D

Nyilvánvaló, hogy nincs testvéred, különben nem lennének ilyen tévképzeteid ezzel kapcsolatban. Mindenki az iránt vágyakozik, amije nincs.

Hidd el, az is lehet magányos, akinek (iker)testvére van.

2023. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Grimfox ***** válasza:
49%

A sima iker is elég nagy karma eredménye kell legyen, a beteges, sziámi iker változata már nem csak nagy, hanem kifejezetten "rossz" is.

A születéskor elválasztott ikrekről nem is beszélve. Én sem gondolnám, hogy csupa pozitív dolog megtapasztalása miatt születnek ikerként.

2023. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!