Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a karmában?

Hisztek a karmában?

Figyelt kérdés

Elég sokan bántottak és átvertek. Nyílván én átkot szórni nem tudok, mert biztos nincs meg az az " erőm".


Viszont bosszant, hogy én haladnék az életemmel, csinálom, tanulok, fizetek és csinálom. De mindig mindenbe annyira belenyúlok hogy hihetetlen. Átvernek, becsapnak, csúnyán beszélnek velem stb.


Én kínlódok már lassan az öngyilkosság az amiben a megoldást látom. Nem hiányoznék úgysem főleg a bánt9knak nem ők meg élnek vígan holott mindenkit csak rugdosnak.



2023. jún. 21. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2023. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Én hiszek benne.

Volt férjem 10 éven keresztül sanyargatott, mígnem egyszer csak rákos lett (akkor már nem éltünk együtt). Évekig küzdött vele sikertelenül, most már halott.

Remélem, másokkal is működik ez.

2023. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
63%

2.

De az nem bizonyítja a karmát. Vagy csak így alakult, lehet örökletes, lehet káros behatás, vagy valakinek a rosszindulatú gondolkodása is fajulhat odáig, még ha túl egyszerűnek is tűnik:

Rosszindulat -->> rosszindulatú daganat.

Nyilván nem csak ilyenek kapják, vagy máskor a negatív embereknek semmi baja. Kivételek mindenre vannak.

2023. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2: volt 10 éved elhagyni őt, kezedben volt a sorsod.

Másoknak nincs meg ez a lehetőség, és sosem szolgáltat nekik igazságot a sors.


Ha van karma, akkor eléggé furcsán viselkedik.

2023. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen aldozatszerepben elő emberek. Ennyi

Én is öngyilkos akarok lenni már rég

2023. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én feladtam , holnap úgyis a csöves szülinapom de minek... Remélem az lesz a halálnapom is.
2023. jún. 21. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem hittem sokáig. Ma már igen.
2023. jún. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Exem 10 év után megcsalt, anyagilag tönkre tett.


Na most az ujdonsült szerelme kur.álkodásra kérte, haverjaival is megdugatta. A telefonját eladta tőle, rengeteg pénzzel lehúzta.


A pali más dolgokból kifolyólag börtönbe került, de már azután, hogy exem kidobta.


Mi ez ha nem karma?

2023. jún. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet érdekelte az alvilág
2023. jún. 22. 06:21
 10/12 anonim válasza:
Én hiszek benne. Nem egy videót láttam, amiben valaki ócsárol valakit, és instant történik vele valami rossz.
2023. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!