Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy állandó, időközönként...

Ha egy állandó, időközönként visszatérő nagyon erős konkrét érzés (egész pici gyerekkorom óta) kínoz, arra jó lenne-e a reinkarnációs utaztatás? Nem mondom, hogy hiszek benne, de teljesen tanácstalan vagyok, hogy mi segíthetne. Ötletek?

Figyelt kérdés
A hagyd figyelmen kívül / ez csak az elme játéka kommenteket mellőzük! Évtizedek óta tart, és túl konkrét az egész. Volt már valaki így?

#Reinkarnációs utaztatás #megmagyarázhatatlan érzelmek
2023. aug. 1. 14:58
 1/7 Grimfox ***** válasza:
55%

Előbb szerintem regressziós hipnózis, mert lehet, hogy az érzés a mostani életed olyan korszakából van, amire nem emlékszel.

Ha reinkarnációs utaztatásra kerülne sor, akkor sem biztos, hogy kiderül az oka, ha igen, akkor sem feltétlen múlik el maga az érzés, maximum tudni fogod, honnan ered. Amíg az ezt okozó karma létezik, az érzés is létezik. Az utaztatás nem törli el a karmát, csak az eredetét mutatja meg(vagy egy hamis képet az eredetéről).

2023. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy Te válaszoltál, neked mindig olyan jó és hasznos kommentjeid vannak, kedves Grimfox! :)


A jelenlegi életem erre nemigen ad nagyon választ sajnos, viszont az érzés mikor rám tör, nagyon kegyetlen tud lenni. :/ Túlzottan én sem hiszek ebben az utaztatásos cuccban, szóval, ha van helyette bármilyen alternatíva, annak nagyon örülnék.

2023. aug. 1. 15:09
 3/7 Grimfox ***** válasza:
56%

A karma megismerésére én sem tudok más módszert, mint hogy valaki visszavezet. Ha nem is a tényleges történést látod, van rá esély, hogy az elméd felépít egy képet az alapján, ahogy a karmát észleli. Ez alapján már lehet megoldáson gondolkodni.

Az érzelmek nem logika által vezéreltek. Hajtóerőnek jók, de dönteni ezek alapján nem érdemes. Nem lehet tudni, hogy egy ilyen visszatérő érzés mitől alakul ki, de az teljesen biztos, hogy ez a jelenlegi pszichédnek része. Éppen ezért mély meditációban előásható a jelenlegi gyökere. Ha az nem ad magyarázatot, akkor tényleg eredhet karma alapján előző életből. Hozzáértő, és biztonságos módon hipnózist csak terapeuták alkalmaznak, kétlem, hogy ilyesmiben segítenének, sarlatánokkal, amatőrökkel pedig jobb nem kísérletezni. Próbáld meg a meditáció mélyebb rétegeit.

2023. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor erőt gyűjtök és bátorságot, hogy belevágjak egy hipnózisba! :)


Nagyon kellene már valamit kezdenem vele... Az biztos, hogy az ilyen alternatívákkal csak nagyon-nagyon óvatosan, anno a családállítás fektetett ki hónapokig, pedig kifejezetten megnéztem, hogy kihez megyek. :(

2023. aug. 1. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Pszichológus lenne jó erre, pszichoterápia.

A többit felejtsd el.

2023. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:
56%

Igazából inkább az erőt abba fektesd, hogy egy szakembert találj, aki képes biztonságosan felhozni a tudattalanban lévő dolgokat. Ezek többnyire pszichiáterek, pszichológusok, vagy olyanok, akik az előző két kategóriával karöltve dolgoznak. Valószínű, hogy ha találsz ilyet, csak magánemberként fog vállalni, mert amit te kérsz, az nem terápiás hipnózis.

Hipnotizálni nem nehéz, a biztonságos hipnózis, és a felhozott dolgok kezelése a nagyobb kihívás. Ezért kell a szakember.

2023. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagy igazság, nagyon óvatosan kell bánni ezekkel a dolgokkal. Őszintén remélem, hogy mihamarabb megoldódik, mert nem állapot, hogy kisebb-nagyobb időközönként előjön, sokszor hosszú kihagyás után szinte a semmitől meg ártalmatlan dolgoktól, aztán hetekig, de akár hónapokig full depresszió vagyok.
2023. aug. 1. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!