Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van akkor ha egy lélek...

Mi van akkor ha egy lélek hozzám akar le születni, a gyerekemként, de én nem akarok/akartam gyereket?

Figyelt kérdés
Nem akartam gyereket soha, de mostanában mintha vágynék rá. Arra gondoltam lehet köze ahhoz, hogy valamilyen lélek engem választott. Nem ismerek magamra. Mi lehet a vàltozás oka? Jàrt már valaki hasonló cipőben? Vagy csak simán aki hisz ebben, annak mi a véleménye?
2023. aug. 22. 15:17
1 2
 1/15 Grimfox ***** válasza:
59%

A lélek nem választja meg hová születik, ezért nem a lélek igyekszik nálad elérni, hogy gondold meg magad. Az embernek természetes ösztöne, hogy utódot akar, ez az ösztön felerősödik az élet bizonyos szakaszaiban. Amikor a legalkalmasabb rá, hogy egészséges utódot produkáljon, és amikor kezd kifutni az időből, amikor még tud utódot hátrahagyni, és azt fel is nevelni. Ilyenkor a vágy érzete, hogy gyereket akarsz, erősebb, és nehezebb kordában tartani egy tudatos elhatározással. Alapvetően ugye az a természetes, ha az ember szaporodik, ezért ez egy erős ösztön. Ha mindenképpen kellene, hogy legyen gyereked, az bekövetkezne, nagyon nehéz kikerülni. Nőknél véletlenül teherbe esik, extrém esetekben erőszak áldozata lesz, és emiatt esik teherbe, férfiaknál olyan nővel akad össze, aki már csak akkor szól, hogy terhes, amikor nem látja a lábát a hasától, vagy már meg is van a gyerek. A női példánál persze ott az abortusz, de az nem mindenhol legális.

Ugyanakkor ha van erős késztetésed rá, hogy gyermeket vállalj, az jelentheti azt, hogy ez olyasmi, aminek jó lenne, fontos lenne, hogy benne legyen az életedben.

2023. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
77%
A "kiválasztás" már a te leszületésed előtt lezajlott. Ha van ilyen vállalt kapcsolatod egy lélekkel akkor az jönni fog valahogy, akár egy örökbefogadott gyermekként egy nem általad szült testbe is. Ha nincs ilyen megállapodás egy lélekkel akkor nem fog történni semmi bármit gondolkodsz a dolgon. Olvasd egy a pszichiáter könyvét aki ezreket hipnotizált az életek közötti létbe vissza, lelkünk útjai a címe, mindent megértesz.
2023. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem szorít az idő még, fiatal vagyok. Továbbá nem eshetek teherbe, mert védekezünk. Csak ennyit akartam még hozzátenni.

De valamiért felerősödött bennem az az érzés, hogy lányom lesz, és azt is tudom milyen nevet “kellene” adnom neki. Tudom hülyén hangzik, azért is anoniman ide írtam ki..

Amit írtál azt elfogadom természetesen. És nem tudhatom, hogy nem-e úgy van ahogy mondod.

2023. aug. 22. 15:56
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy?
2023. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Akkor hozzád fog leszületni. Mindegy bármi bármit akar. A lélek az igazából isten. A létezés feletti valóság teljessége. Amit ott akarunk, azt mindenhol akarjuk legigazibb vágyaunkkal.


Bármi lehet a változás oka.

Nem az, hogy egy lélek téged akar. Ha az úgy van, az túl magasrendű, túl fenséges, hogy halandóként érezd.

2023. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Laylah ***** válasza:
18%

"az érzés, hogy lányom lesz, és azt is tudom milyen nevet “kellene” adnom neki."

Üdv a klubban, bár nekem párkapcsolatom sincs, és abban sem vagyok biztos, hogy akarnék-e valaha gyereket. :D

2023. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Lehet mostmár szeretnél gyereket csak az elmed/az egod/az akaratod/ a tudatod vagy hívd ahogy szeretnéd, nem akarja elfogadni.


A változás oka? Nem tudom, nem született nemrég max 3 éve egy kisbaba? Vagy nem nőtt a szívedhez egy rokon v ismerős gyereke?

Vagy a paródiát szereted annyira hogy tudat alatt felmerült, a családalapítás kérdése.

Vaaagy gyermeket vársz de meg nem tudsz róla…


Az a bajom ezzel a kérdéssel hogy ez az első ami felmerült s nem a racionális tényszerű, kérdések…bocs ha nem így van.

Nekem ez lényegében az utolsó ami felmerül. Mármint az ezoterikus vonal.

Ne értsd félre nem szkeptikus vagyok, de nem minden az ezó. Sokszor piti egyszerű sztori. Ami nagyon szem előtt van csak az ember valamiért nem akarja észre venni es inkább elspiritualizálja mert lehet nem tudna szembenézni a kegyetlen valósággal.

Mint hogy te mondjuk megértél az apaságra/anyaságra es utódot szeretnél. De valamikor eldöntötted, hogy anyagi vagy hasonló okokból nem akarsz erre a szr világra hozni egy utódot…. És ez a döntés és a vagy most hadilábon áll egymással, s egy ilyen kérdés fogalmazódik meg.

Az írásos alapján már döntöttél, ez tök egyértelmű. Elfogadod e az új döntésedet vagy felül írod a regivel? Ez csak rajtad/rajtatok áll.

2023. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Ez a köszönöm “Léna Hannácska hogy engem választottál anyukádnak” csak a nagyon egyszerű elméjű emberek tipikus megnyilvánulása amikor megszületik a gyerek, egykébként ha van is lélek az tuti hogy nem választ


Én mondjuk csak a szenvedést vinnem tovább úgyhogy jó is hogy örökös magány tekintetében esélyem sem lenne teherbe esni.

Mondjuk én nem is tervezek hosszú életet és közel a 30-hoz is irtózom a terhesség, gyerek gondolatától, úgyhogy az ösztön nem működik mindenkinél.

2023. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Anyai ösztön egy nőben. Hihetetlen. Ezoterikus.
2023. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8 mondjuk én hiszek a lélekben meg abban hogy választ.

Még ha szrt is…


De ja amúgy tok egyet értek. Babbol mi nem sokat érzünk. Max ha teherbe estünk, hogy hoppá valami más!

2023. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!