Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Beleolvastam a New Age tanítás...

Beleolvastam a New Age tanításaiba és ugyan ezt gondoltam be kokozva, mint amit ők írkálnak. Szerintetek ezek a "guruk" bevannak tépve?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 11:36
A kérdező szavazást indított:
igen
naná,még szép
nem tudom
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ajánlom olvasásra a Bibliát, ahhoz a varázsgomba triphez képest a New Age sehol sincs!
2023. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
1: látom, nagyon érzékenyen érint a new agebe vetett hitedben a kérdés, ha rögtön valami teljesen irrelevánst hozol fel reakcióként. Sírsz is?
2023. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem. Szomorú lenne ha nem terjeszkednének belül.
2023. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a szerzők módosult tudatállapotban írják sokszor a könyveiket.

Lehet ez médiumi kommunikáció,egyfajta módosult tudatállapot mikor az Univerzum felsőbb részeivel kommunikálnak.

Ezt a tudatállapotot meditációval, jógával és természetes vagy mesterséges kivonatokkal is el lehet érni.

2023. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hazudsz egy igazi bekokozott írni sem tud. Összevissza beszél. Később nem képes felidézni semmit sem. Van pont erről egy film. Egy szöszi csaj játszik benne. Azt hiszem Anna Farris játszott benne
2023. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!