Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi van akkor ha benne van a...

Mi van akkor ha benne van a sorsutamban az hogy legyen gyerekem de én egész életemben tudatosan ellenszegülök neki és végül nem lesz?

Figyelt kérdés

Saját gyerekre gondolok.

Pl. tenyerem szerint is lenne 3 lányom de a valóságban egy sincs. Sokan mondták már nekem hogy én később biztos sok gyerekes anyuka leszek, stb, de pont nem úgy alakul az életem.

Van párom, ő sem akar gyereket de ha később akarna akkor előbb választanám a szabadságomat mint őt és akármennyire is szeretem, elhagynám.

Eleve az egész életem nem “olyan”, a szüleimmel élek, mentálisan sérült vagyok szóval csak a szenvedést adnám tovább amit nem akarok, mentálisan sérült az összes felmenőm, a külsőmből élek sok ideje és sose volt meg bennem az ösztön. Nem tudok mit kezdeni a kisgyerekekkel, kisállatokkal, max udvariasságból mondom rá hogy “milyen cuki”. Nem tudnék ártani senkinek de nem tudok velük mit kezdeni. Egy darab fallal szemben is nagyobb érzelmeket érzek.

Egyébként spirállal védekezek, minden héten csinálok egy tesztet (nem vicc, hogy ne tudjon “elbújni” mert sok ilyet hallani, és ha minden kötél szakadna azonnal elvetetném ha nem itt, akkor külföldön, és utána Szlovákiában elköttetném magam.

De szerencsére sosem voltam még terhes.



Szóval.. ha mindezek ellenére nekem benne lenne a vállalt sorsutamban egy vagy akár több gyerek de én ennyire nem engedem őket jönni akkor mi lesz ebből?


27/n



2023. szept. 9. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Valami más dolog iránt fogsz anyai érzéseket táplálni és azzal a dologgal fogod tudnj megélni ezt a karmát
Akkor ez egyszerűen csak kimarad. Max. eltolod egy másik életbe, nem nagy dolog
Ne szórakozz ilyenekkel, akár haza is hívhatnak ha ennyire küzdesz a sorsutad ellen
Ha ennyire ez lenne a sorsod, már megtörtént volna valahogy. Akik azt mondták, valószínűleg tévedtek és lehet nincs is benne ilyesmi a sorsodban
Egyéb, kifejtem:
8 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
27 éves korodra egyedül maradtál, majd nézd meg milyen lesz 40 meg 50 évesen gyerekek nélkül
2023. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy van párom.
2023. szept. 9. 11:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudod értelmezni?
2023. szept. 9. 11:15
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Jah de gyerekeid nincsenek.

Ha megöregszel és meghalt a párod, ki fog gondoskodni rólad?

2023. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Te azért vállalsz gyereket hogy legyen ki gondoskodjon rólad idős korodban? Megsúgom, a legtöbbször nem válik be.
2023. szept. 9. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

#4 Baromi önző dolgog azért gyereket csinálni, hogy ingyen ápolód legyen vénségedre. Főleg, ha sikerül 10-15 évig ágyhozkötve döglődnöd és addig full-time lekötnöd a gyereked, mert ápolnia kell téged. Nem tud dolgozni, nem tud élni, nem tud a családjával foglalkozni, nulla szabadideje lesz, mert téged pelenkázni és etetni kell.


Vannak ám már erre más megoldások is, mint a gyereked életéből elrabolni teljes életszakaszokat.

2023. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
*dolog
2023. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Grimfox ***** válasza:
82%

Ez egy olyan dolog, amiről dönthetsz. Aminek tényleg meg kell történnie az életedben, arról nem dönthetsz, vagy nincsenek ellenérzéseid iránta, magad vállalod.

Az, hogy a tenyeredben mi látszik, az egy dolog. A tenyér vonalai amúgy is változnak az életed során, ezért annyira nem megbízható ez a dolog.

Ha tényleg mindenképpen gyerekednek kellene legyen, nem így éreznél, vagy olyan helyre születtél volna, ahol nem döntheted el, hogy akarsz e gyereket vállalni, vagy nem.

2023. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Grimfox.:)
2023. szept. 9. 12:42
 10/14 anonim válasza:
14%
Ugyanúgy terhes leszel, nem tudsz mit ellene tenni :d
2023. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!