Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy emlékezhetek az előző és...

Hogy emlékezhetek az előző és a következő életeimre is?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy valaki ezt meg tudná válaszolni, hiszen senki nincs, aki ezen az oldalon jobban értene az ezotériához, mint én, de azért egy próbát megér, hátha...

Szóval, a helyzet a következő: én Ekmonder vagyok, azaz nem csak egy átlagember, hanem egy speciális képességekkel megáldott lény. Olyan csodálatos képességeim vannak, mint pl. az, hogy emlékszek a korábbi, illetve a későbbi életeimre is. Figyelemreméltó tény, hogy mindegyik életemben fontos személyiség voltam / leszek, nem csak egy hagyományos kisember.

A kérdésem csupán az lenne, hogy hogyan emlékezhetek az életeimre, ha az emlékeink agyi aktivitásunk eredménye? A korábbi / későbbi életemben teljesen más testem volt / lesz, a mostani agyam tehát nem rögzíthetett emléket azokból az időkből.

Ez is egy olyan dolog, amire nem mindenki képes?


2023. szept. 29. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
emlékszem
2023. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Természetesen sehogy.
2023. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
pszichiátria
2023. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!