Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelent az , hogy életet/él...

Mit jelent az , hogy életet/életeket vissza adni?

Figyelt kérdés

Szoktam hallani azt másoktól, hogy majd valaki az életed vissza adja vagy másoknak életeket vissza adni.


Ez konkrétan mit jelent?


Hogyan lehet valakinek az életét vissza adni?

Valaki elmagyarázná?

Köszönöm



2023. okt. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Például ha a doki megműti, és emiatt életben marad. Például kap egy új szívet, vagy újraelesztik.


Akkor is szokás használni ezt a kifejezést, amikor valaki hosszú hosszú szenvedés, magány után végre társat talál és boldog. Ilyenkor az új társ visszaadja az életkedvét, azaz az életét (megmenti).

2023. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Megmenteni valakit, nem részletezem az 1-es leírta.
2023. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fizikálisan könnyebb egy életet adni,szinte mindennapos.

Aki viszont iszonyúan szenved a magánytól,elhagyott,átvert,megcsalt,azok nagy része sosem kap új esélyt,boldogságot,új életet. Viszont azok,akik tönkrevágták,elhagyták,kihasználták,azok bezzeg tobzódnak rendesen.

Saját életem három tönkretevője is él,mint a hal a vízben,az élet önti rájuk a jót,párkapcsolat,pénz,utazások,stb.

Igazság nincs,nem volt és nem is lesz. Ha karma,ha akármi,de rohadt igazságtalanság van minden téren.A szeretet pedig egyáltalán nem diadalmaskodik,nem győzi le az érdekeket,max egy bugyutaság, amin az önző emberek vállvonogatva jót röhögnek.

2023. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sose halottam nég
nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!