Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ilyen esetben miért nem tesz...

Ilyen esetben miért nem tesz semmit a karma?

Figyelt kérdés

volt egy pár, a pár egyik tagja kb. egy évet volt hűséges a másikhoz, aztán elkezdett találkozgatni valakivel akit régebbről ismert és jól elvolt vele plusz meg is csalta, évekig ment párhuzamosan a kettő dolog aztán kidobta ezt az illetőt azért akit régebben ismert, teljesen tönkretéve őt ezzel, a mai napig csak szenvedés az élete emiatt, míg azok ketten nagyon jól elvannak, nem csalnák meg soha egymást, másik felükre találtak egymásban, minden nap találkoznak, szeretik imádják egymást és nem úgy néz ki hogy valaha is vége akarna lenni a kapcsolatuknak, olyan mintha évről évre erősebb lenne, addig az otthagyott fél azóta is csak küszködik az életével.

ráádásul szemét módon újra és újra fel vannak szakítva a sebei és nevetség tárgyává van téve.


az ilyen embereket miért nem bünteti meg a karma?



2023. okt. 26. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
A karma nem üt úgy vissza, hogy elveszi az új szerelmet. Az új szerelem elsősorban attól függ, hogy születés előtt mi lett lebeszélve a két lélek között. Ez nem semmisül meg azért, mert az előző kapcsolatban csúnya módon lett kilépve. Bár a lélek odabent háboroghat kissé, mert a lélek alapvetően nem csúnyán akart volna elválni. Másodsorban pedig már attól függ, hogy a két ember hogyan tudja helyesen teljesíteni a közös életszakaszt.
2023. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

"motiválhat, mégpedig az hogy fél hogy elveszti a párját akit tényleg szeret."

A kérdés leírásából pont az derül ki, hogy semmi oka nincs nemhogy ilyesmitől félni, de még arra sem hogy egyáltalán eszébe jusson ilyesmi.

2023. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy mostanában vannak olyan félelmeim hogy meghal a párom de nem tudom honnan jön ez mert teljesen egészséges és fiatal mint én. azt tudom hogy az exemet nagyon tönkretettem azzal amit műveltem és ahogyan cserbenhagytam. de nem tudom hogy honnan jön ez a félelem, talán onnan hogy tudom hogy azzal kb vége lenne az egész kis világomnak de a szüleim miatt akkor is itt kellene maradnom és az már tényleg maga lenne a pokol.


de senkinek sem beszélek ezekről a fura érzésekről.

2023. okt. 26. 15:19
 14/16 anonim válasza:
54%
A karma nem ugy fog jonni, ahogy te gondolod, ok attol meg egyutt maradnak ha tenyleg egymasnak lettek szentelve. De másmilyen formaban hidd el, megkapja a magaet.
2023. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
De figyelj. Ha ekkora lelkis vagy, akkor minek kellett féregnek lenni? Másrészt ha tényleg annyira bánt, akkor meg ne legyél egy sunyi ki gerinctelen mártír. Kérj bocsánatot, őszintén. Ne hisztikézz, ne képzelegj, hogy majd meghal a párod meg hasonló hülyeségek, hanem nézz szembe azzal, amit tettél. Ilyen egyszerű.
2023. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
53%

Idővel. Talán a gyereken csattan majd. Nekem pont a napokban jött velem szembe egy régi zaklatóm FB-ja. (Tiltottam régebben, de úgy látom, újat csinált.) Mindig csúfolt a kancsalságom miatt, hát a drága kislánya dupla annyira kancsal mint én valaha is voltam. Szóval ha eddig nem is érzi büntetésnek, majd amikor a gyerek sírva megy haza hogy szekálják, akkor majd remélem eszébe jut, hogy ő 8 évig szekált valakit ezért szóval most közvetve visszakapja.


Tehát, türelem. Én se hittem sokáig a karmában mert csak azt láttam, hogy amíg én egyedülállóként tengetem a napjaimat, addig a kis szarházi szekálók szaporodtak és boldogak. (Kivéve egyet aki hivatásos lett, bár úgy látom az is boldog sajnos.) Mondom nincs se igazság se karma a világon. Ők világ életükben szar emberek voltak mégis több jó dolog történik velük, mint velem, aki mindig csak áldozat volt... De aztán ezt látom, hogy bár mindegyiknek gyereke van, egyiknek kancsal, másik egyedül maradt a gyerekkel (aki amiért engem is sokat gúnyolt hogy fél árva vagyok, tessék, a gyereke félárva) a harmadik meg el akarta rólam terjeszteni hogy leszbikus vagyok (engem nem zavart, de akkor még nem fogadták el ennyire a melegeket és eléggé ferde szemmel néztek rám...) és most róla derült ki hogy leszbikus és nem tehet fel közös képet a csajával... Durva.


Szóval kegyetlen a karma, sajnos nem mindig közvetlenül azt bünteti akit kéne, de közvetlenül hat. Lehet, hogy ezek ketten boldogan fognak érni de majd a(z egyik) gyerekét fogják megcsalni és az ő élete fog úgy tönkre menni mint neked (khm, a példádban említett személynek)....


Fair? Nem teljesen. Karma? Igen. Tehát nyugalom, idővel, ha máshogy nem is, közvetve ugyan, de fog szenvedni.

nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!