Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Spirituálisan tudatos ember...

Spirituálisan tudatos ember halálközeli élményéről beszámoló?

Figyelt kérdés
A YT-n nézegettem NDE-ket, de összefoglalóan azt kell mondjam, hogy nem igazán kielégítő. Szinte mindegyiket olyan ember adja elő, aki spirituálisan addig nem volt tudatos. Első dolog, ami rögtön szembeötlő, hogy nagyon el volt mindegyikük ájulva attól a végtelen szeretetenergiától, ami körbevette őket a túloldalon. De végig csak magukról beszéltek, én, én, én, én. Engem szeretnek, elfogadnak, ott várnak stb. A másik, ami zavaró, hogy több minden jönne át egy olyan ember élményéből, aki jobban a nevén tudja nevezni a dolgokat, amiket tapasztalt. Valaki esetleg nem ismer ilyen beszámolókat?
dec. 12. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Nem beszamolokat kell nezni vagy olvasni hanem meg kell tapasztalni a dokgokat

Olyan dklgok ezek amiket nem lehet szavakkal leirni

Egyebkent meg mi masrol meseljen sajat magan kivul talan a szomszed Bozsi nenirol?!

dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Igen a spirituálisan tudatos ember halálközeli élményéről beszámoló.
dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Én régen írtam valahova, de nem lesz meg. Kérdésekre válaszolok viszont, meg röviden elnondom, ha szeretnéd
dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem fogsz ilyet találni..mégpedig azért,mert az ilyen felrázó élményeket ébresztési katalizátornak szánják azon mélyen alvó emberkéknek,akik nem tanultak maguktól.
dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!