Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A reinkarnáció kapcsolható a...

A reinkarnáció kapcsolható a zenékhez amiket rendszeresen hallgatok?

Figyelt kérdés
Többször is említettem már meggyőződve édesanyámnak, hogy 100%, hogy reinkarnalodtam a 90’s évek végéről. Kedvenc előadóim pl.: Zoltán E. Zámbó J… es a többi “retro” Z.J. számait nem tudom honnan, de mindegyiknek megvan a szövege a fejemben, úgy hogy még nem is hallottam előtte a zenet. Érdekes. Z.Erikanak pedig megszállottja vagyok ismételten fogalmam sincs miert. A korombeliek zenei ízlését abszolúte nem ertem. Mindig is egy bizonyos korhatarral (pl. most a 45+) értettem egyet. Mindig is a regi divat tetszett. A regi divat alatt a 80’s és a 90’s divatot ertem. Tehát a lényeg, hogy ok nelkul “szerelmes” vagyok minden “retro” zenebe.
dec. 24. 05:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehetséges hogy amikor még magzat voltál -vagy 1-2 éves még, sokat hallgatták ezt a szüleid, így te is, és ezért nagyon ismerős, kedves ez neked.

Lehetséges az is, hogy tényleg éltél akkor, és nagyon szeretted azt a "korszakot", de ezt már el kellene nyomnia az "új személyiségednek".

dec. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valamihez vonzódsz, az nem veszik ki, a lélekben marad a tapasztalat. Az arra érzékenyek ezt tudják és még az előző életeikre is emlékeznek. Csak a tested más, a tested hal meg, a lelked reinkarnálódik ami tapasztalatokat szerzett életről-életre. A súlyos életeket elfedik, összezavarná az embert, ha mindennel tisztában lenne.
dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy furcsa emlékképem, nagyon furán éreztem magam. Ahogy nyúltam a mosogatószerért, rám tört valami virágboltos emlék ami tuti nem az enyem. Illatokat is éreztem 2-3 másodpercig. Nagyon frusztrált voltam ezután
dec. 24. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ízlésficamod fixen van
dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
dec. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!